امروز: جمعه 14 آذر 1399 برابر با 04 دسامبر 2020

کوچکی نژاد خواستار تذکر دستگاههای امنیتی و نظارتی نسبت به تخلفات نزدیکان رئیس جمهور به وی شد

  • پنج شنبه, 07 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس، عضو کمیسیون آموزش در مجلس از رئیس‌جمهوری خواست تا درباره چگونگی ادامه تحصیل برادر خود در مقطع دکتری شفاف‌‌سازی کند.

جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حاشیه‌های «حسین فریدون»، دستیار و برادر رئیس‌جمهور، افزود: دستگاههای امنیتی و  نظارتی باید نسبت به تخلفات نزدیکان رئیس جمهور به وی تذکر دهند تا شاهد بروز حاشیه‌های که درباره حسین فریدون ایجاد شد، نباشیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژه خواری برادر رئیس جمهور تأکید کرد: باید این اتفاق بدون مماشات بررسی و شفاف سازی شود.

عضو کمیسیون آموزش با بیان اینکه  کمیسیون آموزش بعد از تعطیلات مجلس باید به طور جدی این موضوع را بررسی کند تصریح کرد: این حق نمایندگان است که در همه امور ورود پیداکنند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه اتهاماتی که به برادر رئیس جمهور وارد است باید شفاف سازی شود، گفت: اگر چنین اتهامی صحت ندارد به مردم گفته شود و اگر این اتهام درست است خود رئیس جمهور با آن برخورد کند تا مردم به نظام اسلامی بیشتر امیدوار شوند.

عضو کمیسیون آموزش در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور در مورد نزدیکانش خط قرمز دارد یادآور شد: آقای روحانی همواره عنوان می‌کند که خط قرمزی در دولتش ندارد، بنابراین باید با موضوع دریافت مدرک دکتری از سوی یکی از نزدیکان وی  شفاف‌سازی را شاهد باشیم.تسنيم

انتهای‌پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 10478

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی