امروز: سه شنبه 06 خرداد 1399 برابر با 26 می 2020

محمود باقری خطاب به نماینده مجلس رشت:دوبکه را دیگران زدند،آغوز را شما جمع کرده اید؟!

  • پنج شنبه, 21 مرداد 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، پیشنهاد می نمایم یکبار قانون شوراها را بخوانی! البته شاید بهتر باشد همان آئین نامه داخلی مجلس را بخوانی! بی خیال!

محمود باقری خطیبانی عضو شورای اسلامی شهر رشت نامه ای سرگشاده خطاب به محمد صادق حسنی نماینده اصلاح طلب رشت در مجلس شورای اسلامی نوشت که متن کامل آن در ذیل آمده است:

جناب آقای محمد صادق حسنی (یا حسینی؟!)

نماینده محترم مردم شهرستان رشت و حومه

سلام علیکم

افاضات شما را در یکی از پایگاه های خبری خواندم؛ نمی دانم این ضرب المثل شیرین گیلکی را شنیده اید که می گویند “دوبکه را دیگران زدند،  آغوز را شما جمع کرده اید؟!” می دانید یعنی چه؟! این ضرب المثل حکایت شماست و انتخابات ۷ اسفند! برادر من! از عارف و مالک و راهب و درویش همه و همه دست به دست دادند “تا تو نامی به کف آری و به جلوت باشی”.

برادر من!

پیشنهاد می نمایم یکبار قانون شوراها را بخوانی! البته شاید بهتر باشد همان آئین نامه داخلی مجلس را بخوانی! بی خیال!

اگرچه همکار عزیزمان مهندس علوی پیش تر او را بهترین شهردار تاریخ رشت می دانستند، ولی شما بگوئید شهردار چه کرد که امروز از نظر ایشان بدترین شهردار تاریخ رشت شده است! اگر واقعا قصد دخالت ندارید که قانون نیز همین را از شما می خواهد، شما را به خدا بروید به درد کشاورزان عزیزمان برسید!

کلانشهر رشت با داشتن پارلمان شهری و ۱۵ عضو شورا خودش بهتر از شما به مسائل شهری می پردازد! البته ما هم اگر ایشان دستش را از بیت المال کوتاه کند و بر اساس قانون و مصوبات شورا عمل کند! تشویقش خواهیم کرد. شما هم فکری به حال حاشیه نشینان و بحث ها و اشتغال مردم بیچاره کنید و اگر نگران شهر هستید رودخانه ها را دریابید!

چرا بودجه تخصیص نمی دهند؟! زمین های نسقی را چرا ساماندهی نمی کنید؟! اینها که کارهای شماست! آن منابع ملی که شهرداری های کلانشهرها همه دریافت می کنند را چرا شهرداری رشت نمی گیرد؟! شما قدرتش را دارید؟! امیدوارم!

برادرم!

ضمنا اگر گزارش کار شورا را می طلبید حاضرم برای شهروندان، خدماتی که شهرداری در برگزاری میتینگ های شما (منظور همان ابر و باد و مه و خورشید) ارائه وار تشریح نمایم.

محمود باقری خطیبانی

عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 10667

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #1 فرشید در تاریخ: پنج شنبه 21 مرداد 1395 ، ساعت 04:05 ب ظ
تا حاشیه برمتن در این شهر سوار است ، آسوده نباشید که سرها به دوار است.از بحث و جدل شهر من آباد نگردد ، هر گوشه بگیرد مگر آنکس که به کار است.سی سال بماندیم چنین در خم کوچه ، دیگر نشود ماند زمانه نه خمار است . تدبیر بباید که شود خوش دل مردم ، با همدلی و سعی چنان کن که قرار است . آرام نگیریم و بجنبیم و بسازیم ، می رشت و شیمی رشت و امی رشت نگار است .
نقل قول
 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی