امروز: دوشنبه 29 دی 1399 برابر با 18 ژانویه 2021

نامه سرگشاده جعفرزاده خطاب به آیت الله پروایی / شما مطابق کدام حکم و جایگاه قانونی یا کدام حکم الهی هم اعلام جرم کردید هم حکم جزا صادر کردید!

  • چهارشنبه, 03 آذر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت در نامه ای به حجت الاسلام والمسلمین شیخ احمد پروایی نماینده استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری وی را دعوت به گفت و گو کرد.

جناب حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ احمد پروایی
نماینده محترم مردم شریف استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری

باسلام
در شب اربعین امام حسین (ع) در اجتماع مردم متدین و عزادار در مصلای رشت حضور یافتم جنابعالی در حال سخنرانی بودید بمحض مشاهده بنده ظاهرا شیرازه ذهنی اتان بهم ریخت ! و به یکباره نوع طرح مباحث تان تغییر کرد ! و وارد مقولاتی شدید که احساس اینجانب و مردم حاضر در آن مراسم باشکوه عزای حسینی این بود که مورد خطاب جنابعالی بنده هستم در هر صورت فارغ از نوع ادبیات آن شب که ناشی از شرایط سنی جنابعالی است ( متولد ١٣٦٠ و حدودا ٣٥ ساله هستید! ) و تکیه زدن بر جایگاه رفیع والا و بزرگ خبرگان رهبری در چنین شرایط سنی که آن هم حتی یک شب برای حفظ و کیان انقلاب احتمالا بی خوابی نکشیده اید ( گرچه من شهادت می دهم بی تقصیر هستید چون در کوران جنگ تحمیلی بدنیا آمدید ! و سرد و گرم روزگار را نچشیده بر این کرسی تکیه زدید) شاید خیلی دور از ذهن نباشد و از کسیکه لباس پیامبر بر تن دارد و در بالای منبر رسول الله ایراد سخن می نماید بعید بود و هست ! که اینچنین مجلس وزینی را آلوده به مباحث غیر نماید ولی شما ملاحظه هیچ چیز و هیچکس را ننموده و حتی حرمت آن آذری زبان های باشرف و مظلوم که با هزاران امید به شما رای دادند را نگه نداشتید و صرفا برای آنها گفتار درمانی کرده و می کنید !!

البته شما می بایست مشخص نمایید چرا از بدو ورودتان به عرصه انتخابات اصرار به تفکیک و مرز بندی بین اقوام داشته و دارید حتی عزاداری ویژه اهل بیت را در اماکن عمومی که مختص همه ساکنین آن شهر است ( همچون مصلی) را بصورت مجزا برای اقوام خاص برگزار می کنید و عامل تنش و دسته بندی بین اقوام شده اید! اقوامی که سالیان سال است بدون هرگونه مشکلی بصورت مسالمت آمیز در کنار همدیگر در حال گذران زندگی هستند و بعضا با هم نسبت فامیلی هم پیدا کرده اند که امیدوارم دستگاههای نظارتی و امنیتی بصورت ویژه بر روی تفکرات جنابعالی که از آن بوی تفرقه و شکاف بین اقوام به مشام می رسد بیشتر تمرکز نمایند و تدبیری برای آن نمایند و واقعا مشخص نیست از ایجاد چنین فضای کاذب تفرقه افکنانه ای بدنبال چه چیزی هستید ؟ اگر بدنبال چند رای بودید که به دست آوردید پس ادامه همان تفکر جدایی اقوام از همدیگر و تجزیه طلبی که دقیقا از مباحث امنیتی روز ایران است به چه منظور است ؟ ومستمرا کوبیدن بر طبل قوم گرایی توسط جنابعالی با چه هدفی است ؟

از طرفی مشخص و واضح بود که صحبت بنده را در مجلس گوش نداده اید یعنی بخود زحمت ندادید که هفت دقیقه فیلم را ملاحظه کنید و یا آن نطق در مجلس را گوش دهید و مرتب مطالب اتاق فکری را بیان می کردید که چند سال است برای اینجانب پرونده سازی میکنند و متاسفانه تحت تاثیر جو قرار گرفته بودید و ملاحظه نمودید بعد از طرح مباحث انحرافی اتان چطور مردم بی حوصله گی می کردند و دسته دسته بپا خواسته و خروج می نمودند .  کوتاه سخن اینکه ظاهرا هر چه من بیشتر سکوت میکنم شما و بعضی ها تصورشان این است که موفق به ساکت کردن من شده اند عده ای تیر کینه های خود را از کمان عداوت و دشمنی چندین ساله رها میکنند و عده ای دیگر از روی جهل و نادانی مطالبی مطرح میکنند که کاملا خلاف واقع است و هستند کسانیکه سودای بزرگ شدن یک شبه را دارند و بی هوا هتاکی و فحاشی می نمایند تا معروف شوند و صدالبته که من وقتی برای بزرگ کردن کوتله ها نداشته و ندارم  و قطعا همه اینها پاسخ دارد و بی جواب نمی ماند ولی علی الحساب بدانید من بیدی نیستم که با این بادها بلرزم و پاسخ همه این نابخردی ها و دروغ پراکنی ها را در زمان خودش می دهم ولی امیدوارم بدون طفره رفتن و احاله آن به دیگران ، پیشنهاد بنده را شخصا بپذیرید و در جهت تحقق و اجرایی شدن آن اقدام فرمایید:
پیشنهاد مشخص اینجانب گفتگو ( نه مناظره به جهت حرمت گذاری به فرمایش مقام معظم رهبری در جهت پرهیز از دو قطبی کردن جامعه است ) آن هم در شبکه ملی یا حداقل شبکه سیمای استانی بدون واسطه و صرفا بنده و شما و بصورت پخش زنده و بدون هر گونه تاخیر در پخش است و حتما در همان برنامه زنده ، نوار نطق اینجانب در مجلس و نوار سخنرانی جنابعالی در مصلا پخش شود تا مردم قضاوت کنند البته اگر تمایل داشتید شما به مردم گزارش دهید که اثر جنابعالی از حضور در مجلس خبرگان رهبری تاکنون چه بوده است ؟ گرچه می دانید مردم تشنه آن هستند که بدانند شما در مجلس خبرگان به چه کاری مشغول هستید ؟ و به چه میزان در جهت رفع مشکلات آنان اقدام نموده اید ؟ و آیا مصمم هستید فقط برای سخنرانی کردن و گفتار درمانی در بین مردم حاضر شوید ؟ و واقعا برنامه دیگری برای رفع دغدغه ها و مشکلات مردم ندارید ؟ که اگر اینگونه باشد که متاسفانه اینگونه هم هست ! چه نیازی به فرستادن شما به مجلس خبرگان رهبری بود ؟ و از هم اکنون اعلام میکنم که اینجانب حاضرم در همان برنامه به مردم گزارش کار بدهم ولی محور اصلی بحث ، نقد نطق بنده در مجلس در زمان رای اعتماد وزرا و نقد سخنرانی شما در مصلی باشد و برای مردم مشخص کنید چرا مطالبی بیان داشتید که ابدا و اصلا صحت نداشت و درست نبود ؟

من نمی گویم خدای ناکرده دروغ گفتید ! ولی بر اساس اطلاعات غلط سخنانی بیان نمودید که اصلا صحیح نبود متاسفانه آن مواضع را هم به بنده نسبت دادید و چون در شب اربعین بود و مردم برای عزاداری آمده بودند بنظرم گناهش بیشتر از دروغ گویی است البته یک توجیه هم برای شما متصور است و آن اینکه بفرمایید در آن مجلس برادر عزیز و همکار خوبم جناب آقای حضرتی نماینده مردم تهران نیز حضور داشتند و با توجه به مواضع صریحی که اخیرا اتخاذ نموده اند و رسانه ای کرده اند منظور شما به ایشان بوده که در آن صورت اینجانب دیگر فعلا هیچ حرفی ندارم ! و گرچه توفیق حضور در حوزه های علمیه را نداشتم ولی خوب است بدانید که نماینده مجلس می بایست آزادانه مطالبش را مطرح کند و در تمام موارد داخلی و خارجی می تواند آزادانه اظهار نظر نماید ( اصل ٨٤ قانون اساسی ) ولی نمی دانم شما مطابق کدام حکم و جایگاه قانونی یا کدام حکم الهی هم اعلام جرم کردید هم حکم جزا صادر کردید و هم آن را غیر مستقیم به بنده که در آن مجلس عزای حسین (ع ) حاضر شده بودم ابلاغ فرمودید ! ای کاش می ماندید و نظر مردم و جوانان را در رابطه با به اصطلاح سخنرانی که بیان داشتید می شنیدید در هر صورت بی صبرانه منتظر پاسخ مثبت تان برای گفتگوی تلویزیونی بصورت کاملا پخش زنده و بدون هر گونه وقفه در پخش در صورتیکه منظور نظرتان بنده بوده ام هستم
البته توصیه میکنم قبل از آمدن به استودیو حداقل یکبار نطق اینجانب را در مجلس دقیق گوش فرا دهید تا خدای ناکرده بیش از این مورد ملامت مردم فهیم و آگاه قرار نگیرید چون بد یا خوب شما فعلا نماینده استان ما در خبرگان رهبری هستید ! خانه ملت

جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 12015

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #1 ابوذر در تاریخ: شنبه 06 آذر 1395 ، ساعت 10:09 ق ظ
جعفرزاده در تلوزيون چی میخواد بگه این که هرچي فحش و توهينشان نثار پروایی کرد
نقل قول
 

 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی