امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 برابر با 11 آگوست 2020

اسامی کاندیداهای شورای شهر آستانه اشرفیه به تفکیک جنسیت و میزان تحصیلات

  • سه شنبه, 08 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

آمار جالب داوطلبان ثبت‌نامی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در زیر آمده که در آن جوان‌ترین، کهنسال‌ترین، میزان تحصیلات، تفکیک جنسیتی و دیگر آمار به چشم می‌خورد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس تا پایان مهلت ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر ۶۳ کاندیدا ثبت‌نام کردند.

 همچنین در بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه نیز تعداد کاندیدای ثبت‌نامی برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا به ۴۷۳ نفر و در بخش کیاشهر به ۲۴۸ نفر رسید.

در تفکیک جنسیت نیز در انتخابات شهرهای آستانه‌اشرفیه پنج خانم و در بندرکیاشهر نیز چهار خانم کار ثبت‌نام خود را به پایان رساندند و در انتخابات روستا در بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه ۲۷ خانم و در بخش کیاشهر ۱۷ خانم ثبت‌نام کرده‌اند.

بر اساس میزان تحصیلات نیز در شهرستان آستانه‌اشرفیه با مدرک کارشناسی ارشد ۲۶ در بخش مرکزی ۵ و در بخش کیاشهر ۵ داوطلب ثبت‌نامی، در مقطع کارشناسی ۷۶ داوطلب ثبت‌نامی در شهرستان، ۲۴ ثبت‌نامی در بخش مرکزی و ۱۶ ثبت‌نامی در بخش کیاشهر، در مقطع تحصیلی کاردانی (فوق دیپلم) تعداد ۴۴ ثبت‌نامی در شهرستان، ۲۳ داوطلب ثبت‌نامی در بخش مرکزی و ۱۶ داوطلب ثبت‌نامی در بخش کیاشهر، در مقطع تحصیلی دیپلم ۲۶۶ کاندیدای ثبت‌نامی در حوزه شهرستان، ۱۷۳ داطلب ثبت‌نامی در بخش مرکزی و ۸۹ داوطلب ثبت‌نامی در بخش کیاشهر و تعداد ۳۶۷ داوطلب ثبت‌نامی دارای سواد خواندن و نوشتن و به تفکیک ۲۴۷ نفر در بخش مرکزی و ۱۲۰ نفر در بخش کیاشهر کار ثبت‌نام خود را با موفقیت به پایان رساندند.

  • در بخش‌ها برای روستاهای زیر ۲۰۰ خانوار تنها با داشتن سواد خواندن نوشتن و بالای ۲۰۰ خانوار با مدرک تحصیلی دیپلم، داوطلبین می‌توانستند اقدام به ثبت‌نام کنند و در شهر نیز مدرک تحصیلی کارشناسی مدرک مورد نیاز ثبت‌نام بود.

همچنین از مجموع ۷۸۴ داوطلب ثبت‌نامی در شهرستان آستانه‌اشرفیه تعداد ۱۰۷ ایثارگر به تفکیک ۴۵ نفر در بخش مرکزی و ۴۴ نفر در بخش کیاشهر به چشم می‌خورند.

۲۴۲ داوطلب ثبت‌نامی نیز سابقه حضور در شورای اسلامی را داشتند که از این تعداد ۱۵۴ داوطلب در حوزه بخش مرکزی و ۷۱ داوطلب ثبت‌نامی در بخش کیاشهر برای ثبت‌نام حضور یافتند.

رنج سنی ۵۱ تا ۵۵ سال با ۱۲۸ ثبت‌نامی بالاترین آمار ثبت‌نامی داوطلبین را به خود اختصاص داد.

همچنین ۴۹ نفر از داوطلبان ثبت‌نامی زیر ۳۰ سال سن و ۸ نفر بالای ۷۵ سال سن داشتند.

جابر محمدی داوطلب ثبت‌نامی روستای کماچال با تاریخ تولد ۶ اردیبهشت سال ۱۳۱۳ به عنوان کهنسال‌ترین داوطلب ثبت‌نامی و میلاد همایونی کیسمی داوطلب ثبت‌نامی روستای امشل با تاریخ تولد ۹ اسفندماه سال ۱۳۷۰ به‌عنوان جوان‌ترین داوطلب ثبت‌نامی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی هستند.

شهرستان آستانه‌اشرفیه در بخش مرکزی شامل ۷۱ روستا و در بخش کیاشهر شامل ۳۳ روستا مستعد حضور شورای اسلامی روستاهاست که در همه حوزه‌ها کاندیدای داوطلب ثبت‌نام کردند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم‌زمان با انتخابات شورای اسلامی شهر در ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ برگزار می‌شود که ثبت‌نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا از تاریخ ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ آغاز و تا امشب ششم فروردین ۱۳۹۶ به پایان رسید..آستان خبر

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 13358

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


نظرات  

 
0 #3 ستاره در تاریخ: شنبه 26 فروردين 1396 ، ساعت 07:01 ب ظ
با ارزوی موفقیت برای اقای مهندس سجاد رجبی کاندیدای شورای شهر استانه اشرفیه
نقل قول
 
 
0 #2 ستاره در تاریخ: شنبه 26 فروردين 1396 ، ساعت 07:01 ب ظ
با ارزوی موفقیت برای جناب اقای مهندس سجاد رجبی جهت ورود به پارلمان شهر استانه اشرفیه
نقل قول
 
 
0 #1 ستاره در تاریخ: شنبه 26 فروردين 1396 ، ساعت 07:01 ب ظ
با ارزوی موفقیت برای اقای مهندس سجاد رجبی جهت ورود در پارلمان شهری استانه اشرفیه
نقل قول
 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی