امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

لیست کاندیداهای شوراهای شهر و روستا صومعه سرا به تفکیک جنسیت

  • سه شنبه, 08 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار صومعه سرا صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پایان مهلت ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: ۱۰۰۶ صومعه سرایی در این دوره انتخابات ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس فتح اللهی با اشاره به اتمام مدت قانونی ثبت نام شوراها، گفت ؛ 1006 نفر برای حضور در شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان صومعه سرا نام نویسی کرده اند.

وی افزود از بین این افراد 34 نفر خانم و مابقی آقا هستند. فتح اللهی ادامه داد ؛ ثبت نام در شهر صومعه سرا 54 نفر، گوراب زرمیخ 13 نفر و تولمشهر 21 نفر بوده است. وی همچنین از حضور 918 نفر در حوزه روستایی سخن گفت و افزود؛ روستاهای بخش مرکزی 525 نفر، بخش تولمات ‌226 نفر و بخش میرزاکوچک نیز 167 نفر جهت رقابت در انتخابات شوراهای اسلامی اعلام آمادگی نمودند.

فرماندار صومعه سرا در پایان اظهار داشت؛ احراز صلاحیت افراد ثبت نام کننده در شوراهای اسلامی شهر و روستا،‌‌ پس از بررسی در هیات اجرایی و هیات نظارت اعلام خواهد شد‌.واران خبر

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 13361

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی