امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 برابر با 01 دسامبر 2020

آغاز استعلام وضعیت ثبت‌نام کنندگان انتخابات شوراها از مراجع چهارگانه

  • سه شنبه, 08 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان گفت: با پایان ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در حال حاضر ستاد انتخابات استان در حال استعلام از مراجع چهارگانه است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، محمد احمدی‌پور صبح امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه نام نویسی و ثبت نام کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا به پایان رسید اظهار داشت: در مجموع 16 شهرستان گیلان 15 هزار و 480 نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان ثبت نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه در 53 شهر استان گیلان هزار و 852 نفر کاندیدا برای پنجمین دوره انتخابات شورا در شهرهای گیلان ثبت نام کردند افزود: از میزان مذکور 200 نفر را بانوان گیلانی تشکیل می‌دهند.

احمدی‌پور هزار و 652 نفر از ثبت نام کنندگان پنجمین دوره انتخابات شوراها را مردان عنوان کرد و گفت: استقبال مردم گیلان در ثبت نام کاندیدای انتخابات شوراهای شهر و روستا چشمگیر است.

وی با تاکید بر اینکه برای انتخابات مذکور در روستاها 13 هزار و 628 نفر در مجموع در حوزه‌های انتخابی روستاها ثبت نام کردند خاطرنشان کرد: از این تعداد 778 نفر را زنان و 12 هزار و 850 نفر را مردان تشکیل می‌دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با اشاره به اینکه با پایان ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در حال حاضر ستاد انتخابات استان در حال استعلام از مراجع چهارگانه است تاکید کرد: استعلام چهارگانه کاندیداهای ثبت نام شده از 7 تا 14 فروردین انجام می‌شود.

احمدی‌پور با تاکید بر اینکه از تاریخ 17 تا 23 فروردین ماه زمان رسیدگی بررسی صلاحیت‌های کاندیداها در هیئت‌های اجرایی است تصریح کرد: 24 فروردین نتایج صلاحیت‌ها به هیئت نظارت اعلام شده و 25 تا 31 فروردین بررسی صلاحیت‌ها در هیئت نظارت انجام می‌شود.تسنیم

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 13364

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی