امروز: دوشنبه 13 مرداد 1399 برابر با 03 آگوست 2020

نماینده انزلی از تقسیم هکتاری زمین بین مدیران پایتخت‌نشین خبر داد

  • یکشنبه, 20 فروردين 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان سازمان جنگل‌ها هشت هکتار زمین پس گرفته شده از کارخانه ذوب‌آهن را برای تفریح مدیران پایتخت‌نشین بین آنها تقسیم کردند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، حسن خسته‌بند در جلسه شورای هماهنگی جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به وضعیت صیادی اظهار کرد: صیادان دام‌گستر را به بهانه حفظ ذخایر ماهیان خاویاری جمع‌آوری کردند اما خبری از افزایش صید نشد و مدیران حتی حاضر نیستند به دلیل سیاست غلط خود عذرخواهی کنند.

وی در ادامه به احیای تالاب اندر انزلی تأکید کرد و افزود: روحیه جهادی نسبت به احیای تالاب انزلی وجود ندارد و سازمان محیط زیست در این زمینه از دانش کافی برخوردار نیست و باید این موضوع جدی گرفته شود.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی همچنین به اقدام سازمان جنگل‌ها در واگذاری منابع طبیعی گیلان اشاره کرد و گفت: مسؤولان سازمان جنگل‌ها سه هکتار از 11 هکتار قطعه زمین متعلق به کارخانه ذوب‌آهن را به این شرکت پس دادند و هشت هکتار زمین باقی‌مانده را که قرار بود واگذار کنند برای تفریح بین مدیران پایتخت‌نشین تقسیم کردند.فارس

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 13480

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی