امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

  • /images/banners/Special.png
اعلام حمایت مدیران ادواری و استاندار اسبق گیلان از دکتر محمد باقر قالیباف+ عکس

ظهر امروز جمعی از مدیران ادواری و شخصیت های سیاسی و اجتماعی استان گیلان با حضور در دفتر ستاد مرکزی انتخابات دکتر قالیباف در رشت با محمد حسین امیر گل و اعضای شورای مرکزی ستاد دکتر قالیباف در استان گیلان دیدار آمادگی خود را جهت حمایت از دولت مردم رسما اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، ظهر امروز جمعی از مدیران ادواری و شخصیت های سیاسی و اجتماعی استان گیلان با حضور در دفتر ستاد مرکزی انتخابات دکتر قالیباف در رشت با محمد حسین امیر گل و اعضای شورای مرکزی ستاد دکتر قالیباف در استان گیلان دیدار آمادگی خود را جهت حمایت از دولت مردم رسما اعلام کردند.

بنا بر این گزارش ، در این مراسم آقایان کیهان هاشم نیا استاندار اسبق گیلان، علی اسماعیل پور مدیر کل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حجت الاسلام والمسلمین پورعیسی مدیر کل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر فروزان ، محمد آقاجانزاده ، عبداله حاتم زاده رئیس اسبق دانشگاه گیلان ، محمد نوایی رئیس شعبه موسسه اعتباری کوثر و ... حضور داشتند که هریک به ایراد سخنانی پیرامون موضوع انتخابات و برنامه های حمایتی خود طی چند روز آینده پرداختند. در ادامه گزارش تصویری این نشست صمیمی منتشر می گردد.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 13853

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی