امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

نتیجه رسمی انتخابات شورای شهر آستانه اشرفیه و کیاشهر

  • یکشنبه, 31 ارديبهشت 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، اعضای جدید شورای اسلامی شهرهای آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه روز شنبه مجموع آرای انتخابات شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه را ۲۱ هزار و ۸۴ رای عنوان کرد و گفت: از این تعداد ، یک هزار و ۱۹۹ رای باطله بوده است.
رحیم حیدری با اشاره به نتایج شمارش آرای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه افزود: از مجموع این آراء ، ابراهیم نجفی اسپیلی چهار هزار و ۵۲۵ رای، اسماعیل تیغ نورد چهار هزار و ۵۱۱ رای، علیرضا تربیعی چهار هزار و ۳۷ رای ، حسین دوست جلالی سه هزار و ۹۵۹ رای و نرجس محمددوست ۲ هزار و ۹۶۱ رای کسب کرده و به عنوان اعضای اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه انتخاب شدند.
وی ادامه داد: مجید همتی با کسب ۲ هزار ۸۶۷ رای و سید عباس نورحسینی با ۲ هزار و ۷۷۲ رای در رتبه های ششم و هفتم این دوره از انتخابات شورای شهر آستانه اشرفیه قرار گرفتند.
در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه ، ۳۲ نفر کاندیداها شده بودند.
حیدری همچنین با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بندرکیاشهر این شهرستان گفت: حاتم پور باقری ۲ هزار و ۳۱۶ رای ، محمد شاخصی ۲ هزار و ۲۶۹ رای ، علیرضا قهرمانی ۲ هزار و ۴۹ رای ، میثم سلسله یک هزار و ۸۷۳ رای و طاهره اجتماعی یک هزار و ۶۸۸ رای کسب کرده و به ترتیب به عنوان نفرات اول تا پنجم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بندرکیاشهر انتخاب شده اند.
وی اضافه کرد: محمد جانعلی پور با یک هزار و ۶۴۸ رای و فرشته پیشقدم با یک هزار و ۵۹۸ رای به عنوان نفرات ششم و هفتم این دوره از انتخابات شورای شهر بندرکیاشهر برگزیده شده اند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 13941

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی