امروز: دوشنبه 13 مرداد 1399 برابر با 03 آگوست 2020

مصوبات کارگروه اشتغال استان کاغذی است/ عزم و اراده ای در رفع مشکل اشتغال وجود ندارد

  • چهارشنبه, 03 خرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه مصوبات کارگروه اشتغال استان کاغذی بوده است، اضافه کرد:بندهناظربرعملکردآنها هستم و جلسات این شورا محدود و بسیار کم بوده است

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، اسدالله عباسی با بیان اینکه پروژه های نیمه تمام دولت یازدهم هنوز در استان گیلان وجود دارد، اظهار کرد: دولت دوازدهم باید در این راستا تلاش مضاعفی را به خرج دهد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: پروژه راه آهن قزوین ـ رشت ـ آستارا از این دست پروژه ها است که باید تکمیل و به بهره برداری برسد و سرعت در تکمیل آن اهمیت زیادی دارد.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه مصوبات کارگروه اشتغال استان کاغذی بوده است، اضافه کرد: بنده ناظر بر عملکرد آنها هستم و جلسات این شورا محدود و بسیار کم بوده است.

عباسی با اشاره به اینکه عزم و اراده ای در رفع مشکل اشتغال استان وجود ندارد، تصریح کرد: شورای اداری استان با حضور نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی باید تشکیل شود.

عباسی در خاتمه اظهار کرد: بسیاری از مشکلات هنوز باقی است و باید دنبال رفع این کمبود ها و معضلات در ابعاد مختلف در استان گیلان باشیم.راه دانا

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 13969

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی