امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

مسئولان پس از شنیدن نظرات منتقدان می‌بایست قدرت پذیرش داشته باشند

  • جمعه, 06 مرداد 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انتظار می‌رود دولت نسبت به انتخاب کابینه به‌ویژه در حوزه اقتصادی افرادی امین، جوان، مقتدر، متخصص، مومن و کارآمد اقدام کرده و در حوزه‌های فرهنگی افرادی که نظام را به‌سمت ارزش‌های الهی سوق می‌دهند معرفی کند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، آیت الله رضا رمضانی گیلانی با اشاره به اهمیت نقد و چگونگی بیان آن اظهار داشت: نقد صحیح دارای شرایط ویژه‌ای شامل عالمانه، واقع بینانه و به‌دور از هرگونه توهین است و چنین نقدی سبب رشد و توسعه می‌شود.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: افراد در بخش‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، امور و آسیب‌های اجتماعی دارای تفکر و دیدگاه خاصی هستند که قوای سه گانه و به‌ویژه قوه اجرایی، مجموعه کابینه دولت و شخص رئیس جمهور می‌بایست بستر مناسبی را در این زمینه فراهم کند.

وی با بیان اینکه مسئولان مربوطه پس از شنیدن نظرات منتقدان می‌بایست قدرت پذیرش داشته و در صورت نیاز پاسخ دهند افزود: در عرصه انتقاد باید از هرگونه توهین، پرخاشگری و نسبت بد دادن به افراد دوری کرد و در پاسخ به نقد باید از طریق روش خاص و علمی، آن مسئله را پاسخ داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به کابینه دولت دوازدهم افزود: انتظار می‌رود در این دوره نسبت به انتخاب کابینه دولت به‌ویژه در حوزه اقتصادی افرادی امین، جوان، مقتدر، متخصص، مومن و کارآمد اقدام کرده و در حوزه‌های فرهنگی، افرادی که نظام را به‌سمت ارزش‌های الهی سوق می‌دهند معرفی کند.

وی با بیان اینکه از دولت دوازدهم توقع داریم که به‌طور جدی بر اساس شعارهای انتخاباتی خود عمل کند افزود: مطالبات مردم بر اساس شعارهای رئیس جمهور است و رئیس دولت دوازدهم می‌بایست با انتخاب افرادی که روحیه انقلابی‌گری دارند باعث توسعه با شتاب‌تر کشور به سمت اهداف تعیین شده باشد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مجریان نظام جمهوری اسلامی بیان داشت: در قانون اساسی کسانی که سمت اجرایی پیدا می‌کنند مجری احکام اسلامی در جامعه و نظام اسلامی هستند و نظام اسلامی مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و اخلاقی است.تسنیم

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 14692

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی