امروز: شنبه 09 فروردين 1399 برابر با 28 مارس 2020

حمایت از کارآفرینان گامی مهم در رونق تولید / کم کاری مدیران شهرستان عامل عقب ماندگی در جذب تسهیلات

  • پنج شنبه, 02 خرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار شهرستان رشت حمایت از تولیدکننده، کارآفرین و سرمایه‌گذار را گامی مهم در رونق تولید عنوان و اعلام کرد: باید سرمایه‌گذاری در ابعاد مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری را در استان افزایش دهیم.

 «میرشمس مومنی‌زاده» امروز(پنج‌شنبه، 2 خرداد) در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت با اشاره به عدم رضایت از جلسات این کارگروه به‌واسطه تکراری بودن مباحث بدون نتیجه مطلوب گفت: ساماندهی مسائل اقتصادی و معیشتی اولویت نظام و به تبع آن استان است که رونق تولید لازمه تحقق این مهم است.

فرماندار شهرستان رشت حمایت از تولیدکننده، کارآفرین و سرمایه‌گذار را گامی مهم در رونق تولید عنوان و اعلام کرد: باید سرمایه‌گذاری در ابعاد مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری را در استان افزایش دهیم.

وی خواستار شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری توسط دستگاه‌های اجرایی و فراهم کردن بسترهای لازم در این خصوص شد و بیان کرد: باید از تسهیلات اشتغال‌زایی که در این شرایط سخت توسط دولت فراهم شده نهایت بهره را داشته باشیم.

مومنی‌زاده با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری باید به ایجاد اشتغال منجر شود تصریح کرد: متاسفانه موفقیت چندانی به علت عدم اهتمام کافی مسئولان شهرستان در این خصوص نداشتیم.

وی خواستار شتاب دستگاه‌ها در جذب تسهیلات اشتغال شد و گفت: درصد جذب برخی دستگاه‌ها قابل قبول نیست و باید مورد بررسی قرار گیرد.

فرماندار رشت با تاکید بر بررسی نقاط ضعف و قوت تسهیلات پرداختی اشتغال افزود: همه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و بخشداران گزارش عملکرد خود را مجزا تهیه و به فرمانداری ارسال کنند.

وی بر شناسایی مشکلات و موانع اشتغال در شهرستان رشت تاکید کرد و عنوان داشت: عقب‌ماندگی در جذب تسهیلات اشتغال به کم کاری مدیران شهرستان برمی‌گردد.شبستان

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در نمایندگان ملت
خواندن کد خبر: 20933

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی