امروز: یکشنبه 11 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

افشاگری از دست‌هایی پشت پرده ممنوعیت واردات برنج

  • یکشنبه, 20 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

محمد صادق حسنی رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: دست‌هایی پشت پرده ممنوعیت واردات برنج را که مصوبه هیأت وزیران بود لغو کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،محمد صادق حسنی رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی گفت: رانت خواران و سودجویان ممنوعیت واردات برنج در چهار ماه نخست پس از برداشت این محصول را که مصوبه هیأت وزیران بود لغو کرد.
او خطاب به دولت و وزیر کشاورزی افزود: کسانی که که ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات برنج اختصاص می‌دهند، زمانی که برنج افزایش قیمت داشت پرسیدند که برنج را به چه قیمت فروختی؟
حسنی گفت: از اسفند ماه پارسال زمانی که شالیکاران همه برنج خود را فروخته بودند، شاهد افزایش قیمت برنج بودیم و اکنون که در آغاز برداشت این محصول هستیم عده‌ای پشت پرده به دنبال پایین آوردن قیمت هستند.
رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت تصریح کرد: رانت خواران به خوبی می‌دانند که در آغاز برداشت برنج، کشاورزان به پول احتیاج دارند و به هر قیمتی برنج شان را می‌فروشند.
محمد صادق حسنی با انتقاد از وزارت کشاورزی گفت: بازار غیر رسمی توسط عده‌ای خارج از سیستم دولتی مدیریت می‌شود.
وی اضافه کرد: نمایندگان استان‌های شمالی پیگیر این دغدغه کشاورزان در کمسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی هستیم.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 21628

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی