امروز: جمعه 07 آذر 1399 برابر با 27 نوامبر 2020

راه اندازی سامانه ثبت اموال و دارایی‌های نمایندگان در مجلس

  • شنبه, 06 مهر 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سخنگوی هیات رئیس مجلس گفت: امکان ثبت اموال و دارایی‌ها از طریق سامانه برای نمایندگان فراهم می‌شود تا مستقیما از مجلس بتوانند اموال و دارایی‌هایشان را ثبت کنند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی گفت: سامانه‌ای برای ثبت اموال و دارایی‌های نمایندگان در مجلس در حال تهیه است تا نمایندگان از این طریق اموال و دارایی‌های خود را ثبت کنند.

وی افزود: با ایجاد این امکان و سامانه نمایندگان دیگر نیاز نیست برای ثبت اموال و دارایی‌هایشان به جای دیگر مراجعه کنند و می‌توانند از این طریق اموال و دارایی‌هایشان را به ثبت برسانند.

سخنگوی هیات رئیس مجلس اظهار داشت: بنده و جمعی از نمایندگان برای ثبت و اعلام دارایی‌های خود پیشگام هستیم و آماده‌ایم تا اموال و دارایی‌های خود را اعلام کنیم.

سخنگوی هیات رئیسه معتقد به اعلام اموال و دارایی‌های خود را از طریق رسانه‌ها نبوده و تاکید کرد: اموال و دارایی‌هایم را فقط از طریق سامانه‌ای که ایجاد می‌شود اعلام خواهم کرد.فارس

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 22168

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی