امروز: شنبه 04 بهمن 1399 برابر با 23 ژانویه 2021

عزل یک مدیر به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی

  • شنبه, 06 دی 1399
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان از معرفی ۴ مدیر متخلف از پروتکل‌های بهداشتی به دستگاه قضا خبر داد و گفت: ۲۳ هزار و ۱۶۳ خودرو ناقض محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی جریمه شدند.

به گزارش  پایگاه خبری رشت پرس، محمود ثمینی شامگاه جمعه در نشست خبری مجازی با خبرنگاران از برخورد با مدیران متخلف در حوزه پروتکل‌های بهداشتی ویژه کرونا خبر داد و اظهار داشت: در مراحل اولیه به مدیران تذکر داده شد، در مراحل بعدی به طور جدی تر ورود پیدا شده است.

۲۱۰۰ تذکر به مدیران در رعایت پروتکل‌های بهداشتی داده شده است

وی با بیان اینکه ۲۱۰۰ تذکر به مدیران در رعایت پروتکل‌های بهداشتی داده شده است، تصریح کرد: نه شخص مدیر الزاماً، بخشی پرسنل رعایت نکرده‌اند و یا در مواجه با ارباب رجوع رعایت نشده است و یا به هر دلیلی در پیشگیری شیوع کرونا اقدامات مؤثری که طبق مصوبات ستاد کرونا باید انجام می شده احیاناً غفلت و کوتاهی شده و به هر حال تذکر داده شده است.

بیش از ۲۲۰ تذکر برای مدیران متخلف درج در پرونده شده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان با تاکید بر اینکه بیش از ۲۲۰ تذکر برای مدیران متخلف درج در پرونده شده است، افزود: گفته‌ایم که اگر در دستگاهی حتی کارشناسان رعایت نکرده باشند، علاوه بر برخورد با کارشناسان خود مدیر هم توبیخ می‌شود که اتفاق افتاده است.

ثمینی با اشاره به اینکه ۴ مدیر متخلفی که تذکرات را رعایت نکرده‌اند به دستگاه قضائی معرفی شده‌اند، یک مدیر هم به خاطر عدم رعایت پروتکل‌ها عزل شد، گفت: اقدامات را به صورت قاطع اعتقاد داریم و پیگیری هم کرده‌ایم.

انتهای پیام/083466

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 25816

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی