امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 برابر با 01 جون 2020

دیداری که برای فرماندار ممکن است بعدا نان شود !

  • جمعه, 12 تیر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، ما در 24 خرداد  92 تجربه بسیار خوبی داشتیم و رهبری نظام 3 نقطه اساسی را درباره حق‌الناس بودن آرای ملت، منع دخالت نیروهای سپاه و بسیج در انتخابات و عدم ورود تریبون‌های بی‌طرف از جمله ائمه جمعه مطرح کردند و این دستاوردها باید در انتخابات مجلس دهم نیز مورد توجه قرار گیرد.

مطالبه عمومی از تمام دولت ها این بوده است که نباید در هیچ انتخاباتی از جمله در انتخابات مجلس دهم دخالت کند؛ البته ممکن است احزاب طرفدار دولت وارد انتخابات شوند و این حقشان است اما بزرگترین مسئولیت دولت ظرفیت‌سازی برای مشارکت و انتخابات سالم است.
میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان فومن در محل فرمانداری این شهرستان در طی چند روز با دو تن از کاندیدای احتمالی شهرستان صومعه سرا دیدار کرد.
نکته ی جالب این اتفاق در جایی رقم خورد که بعد از دیدار ” سید کاظم دلخوش” نماینده دوره های هفتم و هشتم مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، "شجاع اسرارپوش” یکی از کاندیدای احتمالی نمایندگی مجلس در شهرستان صومعه سرا به همراه برادر و پسرعموی فرماندار فومن با وی دیدار داشتند.
 
دیداری که برای فرماندار فومن ممکن است بعدا نان شود !
 
بر اساس این گزارش، این دیدارها به فاصله چند روز صورت گرفت و بسیاری از رجال سیاسی اجتماعی شهرستان فومن دیدار اول ایشان با سیدکاظم دلخوش مشاور در امور مجلس و مجامع معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری را یک دیدار کاربردی برای پیشبرد اهداف توسعه این شهرستان قلمداد کردند اما دیدار دوم ایشان با دیگر کاندید احتمالی نمایندگی مجلس در شهرستان صومعه سرا نارضایتی عده ای را در شهرستان فومن ایجاد و بسیاری از منتقدان سیاسی اجتماعی فومن معتقدند که این شهرستان با موانع و مشکلات فراوانی روبرو است و فرماندار وقت نباید بخاطر اسرار بستگان، خود را وارد بازی های سیاسی شهرستان های مجاور کند.
 
دیداری که برای فرماندار فومن ممکن است بعدا نان شود !
 
 
دیداری که برای فرماندار فومن ممکن است بعدا نان شود !
منبع: تابناک
انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در اخبار گوناگون
خواندن کد خبر: 4462

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی