امروز: دوشنبه 31 تیر 1398 برابر با 22 جولای 2019

ورزشی

ورزشی (719)

سرویس ورزشی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار روز در این بخش خواهد بود.

دوشنبه, 31 تیر 1398

مهدی اسلامی دروازه بان فصل گذشته مس کرمان به سپیدرود رشت پیوست.

پنج شنبه, 27 تیر 1398

باشگاه سپیدرود با ۲بازیکن تمدید و با یک بازیکن جدید قرارداد امضا کرد.معین راشدی مدافع فصل گذشته تیم نفت مسجد سلیمان با عقد قراردادی یک ساله به تیم سپیدرود رشت پیوست.

پنج شنبه, 20 تیر 1398

باشگاه داماش گیلان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: حضور داماش در لیگ یک فوتبال کشور در مرحله نهایی است.باشگاه داماش گیلان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با انجام مراحل پایانی و اداری انتقال امتیاز یکی از تیم‌های لیگ یکی، خبر حضور تیم داماش در فصل آینده لیگ یک فوتبال ایران در روز‌های آینده اعلام خواهد شد.

دوشنبه, 17 تیر 1398

رضا درویشی مهاجم سابق تیم های استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان به سپیدرود رشت پیوست.رضا درویشی مهاجم اندیمشکی فوتبال ایران با عقد قراردادی به عضویت باشگاه سپیدرود رشت درآمد.

دوشنبه, 17 تیر 1398

محمدرضا حاجی پور مالک باشگاه داماش گفت : تا کنون حکمی به من ابلاغ نشده است.در پی اعلام حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و محرومیت 6 ماهه اسماعیل حاجی پور مالک و محمد مهدی الطافی مدیرعامل، سرپرست این تیم امروز گفت : تاکنون رای کمیته اخلاق به باشگاه ابلاغ نشده است.

دوشنبه, 17 تیر 1398

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مدیرعامل و مالک باشگاه داماش گیلان را محروم کرد.

بخشی با بیان اینکه سرانه ورزشی گیلان متناسب با نیاز ورزشکاران این استان نیست، گفت: گیلان نصف سرانه ورزش کشور را داراست.

چهارشنبه, 12 تیر 1398

در ادامه نقل و انتقالات لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم سپیدرود یک مدافع به خدمت گرفت و با یک بازیکن تمدید کرد.محمد روشندل مدافع فصل گذشته تیم ملوان انزلی با عقد قراردادی یکساله به سپیدرود رشت پیوست.


به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،محمد روشندل مدافع فصل گذشته تیم ملوان انزلی با عقد قراردادی یکساله به سپیدرود رشت پیوست.  وی در رده باشگاهی در تیم های شموشک گلستان، جوانان اتکا، امید و بزرگسالان سپاهان اصفهان و در رده ملی در تیم جوانان کشورمان هم سابقه بازی دارد.
 همچنین میثم فردوسی هافبک تیم فوتبال سپیدرود هم با امضای قراردادی برای مدت یک فصل در این تیم ماندنی شد.
تمرینات تیم فوتبال سپیدرود رشت هم برای حضور در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور، جام آزادگان از پنجشنبه گذشته زیر نظر علی نظر محمدی سرمربی جدید این تیم آغاز شد.

انتهای پیام/083466

دوشنبه, 10 تیر 1398

میلاد تولایی بعنوان دروازه بان و ساسان صادقی بعنوان مربی به تیم فوتبال سپیدرود رشت پیوستند

صفحه1 از80

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی