امروز: یکشنبه 01 بهمن 1396 برابر با 21 ژانویه 2018

ورزشی

ورزشی (485)

سرویس ورزشی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار روز در این بخش خواهد بود.

مالک باشگاه سپیدرود رشت، با اظهار امیدواری از روند رو به رشد تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر، اظهار کرد: با انرژی مثبتی که در مجموعه باشگاه مشاهده می شود، نوید روزهای خوب و حرکت رو به رشد در جدول دور از انتظار نیست.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،دکتر جواد تن زاده، مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه سپیدرود رشت شامگاه پنجشنبه در جمع بازیکنان این تیم، با بیان اینکه تمامی همت مجموعه باشگاه بر برطرف نمودن مشکلات و دغدغه های بازیکنان معطوف است، گفت: خوشبختانه در ابعاد فنی و روحی در تیم دگرگونی ایجاد شده که بخش مهمی از آن نشان از تفکر و توانایی های علی کریمی دارد.

وی افزود: آبروی همه ما در گرو تلاش بازیکنان در زمین مسابقه می باشد که ان شاءالله همانند بازی اخیر با صلابت در مقابل سپاهان حاضر خواهید شد.

مالک باشگاه سپیدرود رشت، با اظهار امیدواری از روند رو به رشد تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر، اظهار کرد: با انرژی مثبتی که در مجموعه باشگاه مشاهده می شود، نوید روزهای خوب و حرکت رو به رشد در جدول دور از انتظار نیست.

دکتر تن زاده تصریح کرد: در مباحث مالی باشگاه بخشی از قرارداد بازیکنان در این مرحله و بخشی طی هفته آینده پرداخت خواهد شد و اولویت اصلی مجموعه باشگاه ساماندهی به امور مالی و اجرای طرح های اقتصادی مرتبط با سپیدرود می باشد.

وی با اشاره به طرح های اقتصادی پیش روی باشگاه سپیدرود، گفت: طرح های خوب آغاز شده است که به مرور اطلاع رسانی خواهد شد و امیدواریم به مرحله ای برسیم که باشگاه به سوددهی برسد و بتوانیم در بخش های مختلف و تیم های ورزشی دیگر غیر از فوتبال نیز به فعالیت مستمر خودمان ادامه دهیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپیدرود رشت، با بیان اینکه تمامی توان خود را صرف سپیدرود خواهم کرد، متذکر شد: این تیم پرسابقه و بزرگ شایسته بهترین ها را دارد و به امید روزی که بتوانیم دل هواداران پرشور سپیدرود را شاد کنیم، از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش رشت پرس، در این مراسم بخشی از قرارداد بازیکنان پرداخت گردید و قول پرداخت پاداش از سوی مدیرعامل پس از پیروزی برابر سپاهان نیز بیان شد.

همچنین تعدادی از مدیران و مسئولین باشگاه و اعضای هیئت مدیره با صدور احکامی از سوی دکتر تن زاده معرفی شدند. ایسنا

انتهای پیام/083466

پنج شنبه, 21 دی 1396

قهرمانان و روسای هیئت کبدی شهرستان های گیلان خواستار برکناری میربلوک از ریاست هیات کبدی استان گیلان شدند.

 عزیز معبودی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز حرکت زشتی را با دست نسبت به تماشاگران تیم سپیدرود انجام داد.

سه شنبه, 12 دی 1396

برنامه شب گذشته نود به اتفاقات مربوط به برکناری زودهنگام امید روانخواه  و معرفی علی کریمی به سمت سرمربی سپیدرود پرداخت. در این برنامه جزئیاتی از قرارداد با  یک بازیکن سفارشی با این باشگاه نیز بررسی شد.

دوشنبه, 11 دی 1396

تجمعات چند روز اخیر که به واسطه ی طرح برخی مطالبات به صورت آرام انجام پذیرفت ، در ادامه به جهت حضور عناصر مشکوک و خشونت طلب به ناآرامی هایی تبدیل گردید

دوشنبه, 11 دی 1396

تن‌زاده که به تازگی به‌عنوان مالک باشگاه سپیدرود رشت معرفی شده،در تازه‌ ترین اقدامش تصمیم گرفته سرشناس‌ترین و محبوب‌ترین فوتبالیست سابق استان گیلان را متقاعد کند تا سرمربیگری این تیم را عهده‌دار شود.

مشاور حقوقی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت از صدور پروانه مالکیت باشگاه سپیدرود به نام دکتر جواد تن زاده خبر داد.

سه شنبه, 05 دی 1396

مدیران مناطق آزاد در منطقه انزلی به تیمی به میزان ۵۰۰ میلیون تومان کمک کرده‌اند و این درحالی است که یک ریال تاکنون به سپیدرود کمک نشده است لذا در این رابطه قرار است ما جلسه با آقای بانک داشته باشیم تا  برخی موارد حل و فصل شود و علت برخی از مسائل را بدانیم.

سه شنبه, 05 دی 1396

عصر روز دوشنبه در جلسه ای با حضور مسئولان عالی رتبه ورزش و فوتبال استان گیلان، دکتر جواد تن زاده به عنوان مالک باشگاه سپیدرود انتخاب و معرفی شد.

صفحه1 از54

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی