امروز: چهارشنبه 07 اسفند 1398 برابر با 26 فوریه 2020

بزرگترین ضعف کشتی گیلان مشکلات فنی و دانش مربیگری حرفه ای است

  • شنبه, 08 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پايگاه خبري رشت پرس، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان ضعف دانش مربیگری و بدنسازی را یکی از مشکلات اصلی کشتی گیلان در حوزه مربیگری دانست و تصریح کرد:بعضیها بعد از این که بیست سال از قهرمانیشان می گذرد چیزی جزء ادعا از آنان نمیشنویم.

مسعود رهنما ،در حاشیه مسابقات انتخابی کشتی منتخب گیلان گفت: بزرگترین ضعف کشتی گیلان مشکلات فنی و دانش مربیگری حرفهای است که ترمیم آن زمانبر خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان افزود:آنچه بیش از همه باید مورد توجه هیات کشتی قرار گیرد ضعف بنیادی در ساختار علم مربی گری، کوچینگ و بدنسازی است که تحقق رسیدن به جایگاه اصلی به یک برنامه ریزی اصولی و مدون نیاز دارد .

وی در ادامه گفت:در مسابقات انتخابی درون اردویی نفرات را دیدم که حریفان خود را ضربه فنی میکند ولی در اطلاعاتی که از رییس هیات کشتی دریافت کردم در مسابقات کشوری با امتیازات بالا دیدار خود را واگذار میکنند .

رهنما ضعف دانش مربیگری و بدنسازی را یکی از مشکلات اصلی کشتی گیلان در حوزه مربیگری دانست و تصریح کرد: بعضی ها بعد از این که بیست سال از قهرمانی شان می گذرد چیزی جزء ادعا از آنان نمی شنویم.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با قدردانی از تلاشها و برنامه ریزی مسئولین هیات کشتی گیلان و فردین معصومی اظهار کرد: مسلما ما از پتانسیل خوبی در کشتی بهره میبریم امیدوارم در یک  دوره دو تا چهار ساله گیلان بتواند با بهره مندی از دانش مربیانی چون فردین معصومی و.... در سطح کشور مطرح و نفرات خوبی را به جامعه بزرگ کشتی ایران معرفی کند .

وی تأکید کرد:انتظار من این است گیلان بتواند در المپیک 2020 نماینده ای داشته باشد اگرچه واقفم این کار بسیار دشوار است.ايسنا

انتهاي پيام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 11751

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی