امروز: جمعه 09 آبان 1399 برابر با 30 اکتبر 2020

هیأت فوتبال گیلان حق دخالت در امور داخلی یک باشگاه خصوصی را ندارد

  • شنبه, 22 ارديبهشت 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: هیأت فوتبال گیلان نمی‌تواند در مسائل داخلی یک باشگاه دخل و تصرفی داشته باشد و این هیأت سعی در به هم زدن آرامش سپیدرود رشت دارد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس محمد رفیعی با اشاره به پذیرفتن پست مدیرعاملی باشگاه سپیدرود رشت اظهار کرد: سه گزینه برای پست مدیرعاملی در باشگاه سپیدرود رشت مطرح شدند که پس از مذاکرات اعضای هیأت مدیره و مالک باشگاه با این سه گزینه، بنده به‌عنوان مدیرعامل سپیدرود برگزیده شدم.

 با بیان اینکه تعداد نفرات ارکان باشگاه سپیدرود بیشتر از نیاز این باشگاه است گفت: در اولین گام سعی در کاهش تعداد نفرات در پست‌های غیرضروری داریم؛ به‌عنوان‌مثال در بخش روابط عمومی چندین نفر در بخش‌های مختلف پست گرفته‌اند که لزومی به حضور همه آن‌ها در باشگاه نیست.

مدیرعامل سپیدرود رشت با اشاره به مصاحبه رئیس هیأت فوتبال گیلان مبنی بر تعیین تکلیف مالکیت سپیدرود توسط حکمیت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان تصریح کرد: اختلاف‌نظرهایی بین هیأت فوتبال استان گیلان و مالک باشگاه سپیدرود مبنی بر ایفای تعهدات جواد تن زاده در هنگام خرید باشگاه وجود دارد که این سوءتفاهم‌ها با حکمیت اداره کل ورزش و جوانان استان حل می‌شود.

رفیعی با بیان اینکه هیأت فوتبال گیلان حق دخالت در امور داخلی یک باشگاه خصوصی را ندارد افزود: مصاحبه نائب رئیس هیأت فوتبال گیلان صراحتاً دخالت در امور داخلی یک باشگاه محسوب می‌شود و هیأت فوتبال نمی‌تواند در امور داخلی باشگاه اظهارنظر کند؛ هیأت فوتبال گیلان حق دخل و تصرف در امور داخلی یک باشگاه خصوصی را ندارد و مجموعه سپیدرود برای امورات باشگاه از هیأت فوتبال گیلان اجازه نمی‌گیرد.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت بابیان اینکه این باشگاه مالک و هیأت مدیره قانونی دارد گفت: عجیب است که هیأت فوتبال تا این اندازه به فکر سپیدرود است لیکن کمکی به داماش و ملوان نمی‌کند؛ چرا در این برهه که سپیدرود با تلاش مدیران خود و حمایت هواداران و از جان‌گذشتگی اعضای تیم به جزیره آرامش رسیده است، هیأت فوتبال سعی در به هم زدن آرامش این باشگاه دارد؟

رفیعی بابیان اینکه سرمربی جدید سپیدرود حداکثر تا دو هفته آینده مشخص می‌شود و گزینه‌های سرمربیگری سپیدرود سابقه حضور در لیگ برتر رادارند گفت: با سه گزینه برای پست سرمربیگری در سپیدرود مذاکره کرده‌ایم و نظرات را به کمیته فنی باشگاه ارجاع دادیم؛ روز شنبه (فردا) با دو گزینه دیگر مذاکره می‌کنیم و پس از جمع‌بندی نهایی حداکثر تا دو هفته آینده سرمربی جدید سپیدرود انتخاب می‌شود.

وی با بیان اینکه برای عقد قرارداد با سرمربی جدید نیازی به تسویه‌حساب با علی کریمی نیست افزود: کریمی به دلیل نداشتن مدرک A آسیا به‌عنوان مربی در سپیدرود حضور داشت و امامی فر سرمربی فصل سپیدرود در فصل گذشته بود که قرارداد امامی فر در پایان فصل به اتمام رسید، به همین دلیل سپیدرود برای مذاکره و عقد قرارداد با سرمربی جدید مشکلی ندارد.

رفیعی گفت: باشگاه کمیته تسویه تشکیل داده است و مالک باشگاه مصمم به پرداخت بدهی‌ها است، بعید است فردی از باشگاه طلبکار باقی بماند؛ پرداخت بدهی‌ها دیرو زود دارد لیکن سوخت‌وسوز ندارد.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به وظایف خود در باشگاه تصریح کرد: انسجام باشگاه، تعیین و تکلیف ارکان داخلی باشگاه، مدیریت در فضای باشگاه و بررسی کارهای اجمالی باشگاه وظیفه بنده به‌عنوان مدیرعامل است؛ مالک باشگاه یک سری تعهداتی را با بنده توافق کرده است و تا زمانی که تعهدات را انجام دهند در خدمت خانواده بزرگ سپیدرود خواهم ماند و اگر تعهدات انجام نشود از حضور در سپیدرود عذرخواهی می‌کنم.فارس

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 17676

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی