امروز: شنبه 29 دی 1397 برابر با 19 ژانویه 2019

شکواییه باشگاه سپیدرود خطاب به مدیر کل صدا و سیما در خصوص مجری برنامه با ورزش

  • سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به دنبال حواشی ایجاد شده در برنامه تلویزیونی “باورزش” شبکه باران، رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت در نامه ای خطاب به مدیر کل محترم صدا و سیمای مرکز گیلان نسبت به اتفاقات این برنامه معترض گردید.

به گزارش به دنبال حواشی ایجاد شده در برنامه تلویزیونی “باورزش” شبکه باران، رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت در نامه ای خطاب به مدیر کل محترم صدا و سیمای مرکز گیلان نسبت به اتفاقات این برنامه معترض گردید.

بنا بر این گزارش  متن نامه دکتر تن زاده بشرح ذیل است:

جناب آقای ظهیری

مدیر کل محترم صدا و سیمای مرکز گیلان

سلام و احترام

حضرت علی علیه السلام میفرمایند برای مسئولیت دادن ، دنبال کسانی باشید که میل به دنیا ندارند و گوشه نشین هستند.

تحقیقا ریاست محترم صدا و سیمای مرکز گیلان مطلع به امور و بی نیاز از این توضیحات میباشند لکن از باب نیک اندیشی و اخذ نتیجه مطلوب تر و به منظور جلوگیری از تعمیق اشتباهات و اغراض شخصی بعضی اشخاص و مبارزه با فساد در ورزش، موارد مبتلابه ذیل تسوید می گردد.

بدوا بعرض عالی رسانده میشود، مجری برنامه با ورزش شبکه باران جناب اقای افشین وهابی با حوزه و شرح وظایف خود آشنایی کامل نداشته و اعمال ، رفتار و گفتار وی در حضور مهمانان و بینندگان محترم، هنگام پخش مستقیم برنامه با ورزش  ، ماهیتا خارج از حوزه رسالت ذاتی و اختیارات قانونی شخص ایشان بوده و نوع و چگونگی سوالات ایشان از مهمانان برنامه این شبهه به اذهان متبادر میگردد که گویا ایشان استودیوی شبکه باران را با شعبه بازپرسی اشتباه گرفته که عند الاقتضا از صلاحیت ، لیاقت و شایستگی وی خارج است و تالی فاسد بهمراه دارد.

جامعه با نظم برقرار است و ستون فقرات نظم جامعه ، قانون است شاید قضاوت بر مبنای قانون عادلانه باشد اما قطعنا منصفانه نیست زیرا انصاف یک درجه بالاتر از عدالت است ولیکن ایشان باید بدانند که به شغل قضاء اشتغال نداشته و صرفا یک مجری  ساده و معمولی هستند و حق ندارند با سوء استفاده از امکانات و ابزارهای در اختیار، با گفتار و کردار خود موجبات بی نظمی جامعه ورزش و با قضاوتهای یکطرفه و بیجا تحرکات و تجمعات غیر قانونی را ایجاد نمایند.

این چندمین بار است که ایشان بدون در نظر گرفتن حد و حدود خود قضاوتهای ناعادلانه و خارج از انصاف و عدالت نسبت به باشگاه سپیدرود و مدیران ان روا میدارد که مطمئنا در اندازه و قواره ایشان نیست.

دخالت در تصمیمات هیات مدیره ، کمیته فنی و مدیران باشگاه ، دخالت در عزل و نصب ها ، دخالت در تعیین و تغییر مربی ، بازیکن ، سرپرست و مدیر رسانه و حتی دخالت در تعداد افراد حاضر در جلسه به بهانه تنویر افکار عمومی اما به واقع تحریک و تشویش اذهان عمومی و هدایت طرفداران به هیات فوتبال، اداره کل ورزش و دفتر باشگاه سپیدرود، که البته اقدامات نابخردانه و ناشیانه این مجری، جزء ایجاد فضای ناامن برای هر سرمایه گذار و برهم زدن نظم عمومی و امنیت شهر، حاصل دیگری نخواهد داشت و نقص غرض آشکار است.

بنابراین مزید امتنان خواهد بود قبل از هرگونه اقدام قضایی از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت، نسبت به تبعات تکرار اعمال و رفتار این مجری ، آخرین تذکرات و فرصت لازمه به مشارالیه داده شود.

با عنایت به حساسیت جامعه ورزش و طرفداران واقعی تیم فوتبال سپیدرود رشت نسبت به عملکرد منفی آقای افشین وهابی ، از آنجاییکه موضوع از موارد سریع الامور می باشد ضرورت توجهات و دستورات اکید آن مقام عالی و محترم صدا و سیمای مرکز گیلان را عاجل می داند و شایسته است بجهت حفظ و صیانت و شخصیت آن سازمان محترم و همچنین احترام به جامعه ورزش استان و بینندگان برنامه با ورزش و عدم ایجاد نارضایتی و حفظ ارامش در محیط ورزش گیلان، درست است مشارالیه شرح وظایف خود را در واحد دیگری فصل الخطاب خویش قرار دهند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 17705

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی