امروز: دوشنبه 07 مهر 1399 برابر با 28 سبتامبر 2020

  • /images/banners/Special.png
نامه تامل برانگیز رئیس هیئت شطرنج گیلان برای کمک به تیم سپیدرود رشت!!!!

  • سه شنبه, 16 مرداد 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در مراسم تجلیل از خبرنگاران که توسط شورا و شهرداری رشت ظهر امروز در تالار گلستان برگزار شد کیومرث بیات رئیس هیئت شطرنج گیلان با حضور در این مراسم تقاضای مکتوب کمک به تیم فوتبال سپیدرود رشت را تقدیم اعضای شورا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در مراسم تجلیل از خبرنگاران که توسط شورا و شهرداری رشت ظهر امروز در تالار گلستان برگزار شد کیومرث بیات رئیس هیئت شطرنج گیلان با حضور در این مراسم تقاضای مکتوب کمک به تیم فوتبال سپیدرود رشت را تقدیم اعضای شورا کرد
موضوع قابل تامل و سوال برانگیز در این مساله نقش آقای بیات به عنوان رئیس هیئت شطرنج گیلان در تیم فوتبال سپیدرود رشت است؟؟؟؟
تا جایی که اطلاع داریم کیومرث بیات در دوره ای کوتاه به عنوان مالک سپیدرود فعالیت کرده و پس از آن تیم را به جواد تن زاده واگذار کرد.
حال با این شرایط موضوع قابل تامل و سوال برانگیز نقش فعلی رئیس هیئت شطرنج گیلان در تیم فوتبال سپیدرود رشت است.
کیومرث بیات بر اساس چه ضوابط و یا کدام جایگاه نامه ای بابت دریافت کمک مالی برای تیم فوتبال سپیدرود رشت به اعضای شورای شهر در مراسم تجلیل از خبرنگاران تقدیم کرده است؟؟؟؟
کدام عضو شورا از بیات برای حضور در مراسم تجلیل از خبرنگاران و دادن تقاضای کمک مالی به سپیدرود حمایت می کند؟؟؟؟
آیا باز هم رد پای ژن های خوب در ارائه این تقاضا وجود دارد؟؟؟؟
متاسفانه در شرایطی که بحران مدیریت در تیم ریشه دار و مردمی سپیدرود در حال تشدید است گویا بازار سودجویی برای دست های پشت پرده حسابی داغ است!!

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 18445

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی