امروز: شنبه 18 مرداد 1399 برابر با 08 آگوست 2020

قهرمانی که قربانی سهل انگاری مسئولان شد

  • پنج شنبه, 01 شهریور 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پس از حذف زهرا نعمتی تنها نماینده ریکرو بانوان از رقابت‌های بازی‌های آسیایی، مسئولان مانع مصاحبه زهرا نعمتی با خبرنگاران شدند

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  پس از اشتباه مسئولان و حذف زهرا نعمتی از مسابقات بازی‌های آسیایی، هیچ یک از  مسئولان فدراسیون تیراندازی با کمان حاضر نشدند درباره این سهل انگاری عجیب و بزرگ در این مسابقات اظهار نظر کنند.

همچنین با انتقال نعمتی به اتاق تکنیکال مانع مصاحبه می شوند.

صبح امروز در حالی که زهرا نعمتی دور یک شانزدهم تیراندازی با کمان در بخش ریکرو انفرادی زنان را پشت سر گذاشت و به مرحله بعد راه یافت در اتفاقی نادر از حضور به مرحله بعدی جا ماند.

مسئولان به نعمتی گفتند هنگام صرف ناهار است و مرحله بعدی در ساعت ۱۴آغاز می شود. نعمتی هم با همین تصور برای صرف ناهار محل تیراندازی را ترک کرد که یکی از مسئولان با سراسیمگی به محل آمد و به نعمتی اعلام کرد رقبا در حال رقابت هستند. نعمتی را به محل برگزاری مسابقه آوردند، اما کار از کار گذشته بود و غیبت نعمتی به منزله انصراف او محسوب شد. بدین ترتیب او در کمال شایستگی از صعود به مرحله بعد بازماند و همه را شوکه کرد

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 18562

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی