امروز: دوشنبه 13 مرداد 1399 برابر با 03 آگوست 2020

بازیکنان از درون غمگین هستند

  • سه شنبه, 04 دی 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همه فهمیدند که جام ملت‌های آسیا مثل خوردن چیز کیک یا برشی از کیک نیست که راحت باشد.  

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال درباره تساوی تیم ملی فوتبال ایران برابر  تیم ملی فوتبال فلسطین در یک بازی دوستانه قبل از جام ملتهای آسیا اظهار کرد: بله تفاوت در اینجاست و همه بازی ها را نگاه می کنم و از پیشرفت حریفان مطلع هستم و فلسطین تیم خوبی است. نه تنها این بازی برای تیم و بازیکنان ما آماده باش خوبی بود  بلکه تمام کسانی که در ایران هم بودند فهمیدند که جام ملت ها مثل خوردن چیز کیک یا برشی از کیک نیست که راحت باشد. 

چرا توقع قهرمانی در جام ملتهای آسیا را نداشته باشید؟ 

کی‌روش درباره اینکه شناختی از تیم ملی فلسطین وجود ندارد و انتظارات از تیم ملی درست است، گفت: شما در ۴۰ سال گذشته هر سال در جام ملت‌ها برنده شدید  و  هر بار در این رقابتها شرکت کردید به قهرمانی رسیدید  پس چرا این مرتبه توقع قهرمانی نداشته باشید؟  به هیچ عنوان این طور نیست و جام ملتهای آسیا مسابقات سختی است که تیم‌هایی می‌توانند به موفقیت برسند که مشق شب‌شان را خوب انجام داده باشند و از لحاظ آماده سازی کارها را به خوبی انجام داده باشند.  چهار تیمی می‌توانند به مرحله پایانی برسند که سرمایه‌گذاری مناسب، کار پایه‌ای مناسب، رفتار و نگرش خوبی از خود نشان دادند و آماده سازی مناسبی داشتند. خداوند تیم‌هایی را که خوب تمرین نکرده باشند و خوب آماده‌سازی نکنند تنبیه می‌کند. البته من و بازیکنان تیم ملی به این مسائل عادت کرده‌ایم. 

سرمربی تیم ملی تصریح کرد:‌  البته من و بازیکنان تیم ملی به این مسائل عادت کرده‌ایم و زمانی مسابقات شروع شد همه سعی و تلاش خود را می کنیم.

به بازیکنانی که در سلامت کامل هستند باید اعتماد کنم 

کی‌روش درباره اینکه  با توجه به مصدومانی که دارید دغدغه اصلی تان برای تعیین و ترکیب تیم اصلی چیست؟ گفت: دغدغه اصلی من این است که یکی، دو بازیکن اصلی و مهم ما مصدوم هستند و  من تحلیل عمیقی انجام دادم  اما کاری از دست من برنمی‌آید. پس از این تحلیل و بررسی عمیق باید اعتماد کنیم به بازیکنانی که سلامت کامل دارند و کار را خوب انجام بدهند زیرا درباره مصدومان کاری از دست ما برنمی‌آید.به هر حال  ۴۸ ساعت تا اعلام لیست نهایی وقت داریم و  فردا بررسی پزشکی‌های بیشتری را انجام خواهیم داد و البته بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و جلسه تمرینی خوبی بود و بازیکنان توانستند موقعیت های خوبی خلق کنند و فوتبال خوبی ارائه کردند. امیدواریم بتوانیم شرایط را بهتر کنیم . 

نگران نباشید احوال بازیکنان به زودی خوب می شود 

کی‌روش بیان کرد: به خصوص  باید از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار انجام دهم. واقعیت مطلب این است که بازیکنان در حال حاضر در درون خوشحال نیستند و وقتی بازیکنان و اعضای کادر فنی خوشحال نباشند به طور حتم  نمی‌توانند  بهترین عملکرد را نشان بدهند.  مهم این است که بتوانیم از نظر روحی فضای تیم را بهبود ببخشم و شرایط بهتری از نظر روحی پیدا کنیم به خصوص  به خاطر هواداران و اینکه باید شرایط‌مان بهتر شود. در حال حاضر بازیکنان از درون غمگین هستند بنابراین نمی‌توانند بهترین عملکردشان را داشته باشند. البته نگران نباشید به زودی خوب خواهند شد. 

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 19634

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی