امروز: چهارشنبه 30 مهر 1399 برابر با 21 اکتبر 2020

امیدواریم شخص استاندار به استعفای کریمی ورود کند

  • دوشنبه, 06 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس هیئت فوتبال گیلان با تأکید بر حمایت همه‌جانبه از علی کریمی گفت: تمام تلاش خود را برای ادامه فعالیت علی کریمی در باشگاه سپیدرود به کار گرفته و خواهان ادامه حضور او در سپیدرود هستیم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، قربانعلی الماس‌خاله با اشاره به استعفای کریمی از تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار کرد: در حال حاضر واگذاری باشگاه به‌هیچ‌وجه به صلاح نبوده و تمام تلاش خود را برای ادامه فعالیت علی کریمی در باشگاه سپیدرود به کار گرفته و خواهان ادامه حضور او در سپیدرود هستیم.

وی با بیان اینکه سپیدرود با کریمی به ثبات رسیده است گفت: ایشان زحمات بسیاری برای سپیدرود رشت کشیده‌اند و خواهان حضور وی در سپیدرود هستیم، این تیم در شرایط سختی قرار دارد و نیاز به حمایت همه‌جانبه مسؤولان و هواداران دارد.

رئیس هیئت فوتبال گیلان با تأکید بر محبوبیت کریمی نزد هواداران و مسؤولان گیلان افزود: امیدواریم شخص استاندار نیز وارد این ماجرا شده و تصمیم خوبی برای سپیدرود گرفته شود.

الماس‌خاله با اشاره به نیاز مبرم سپیدرود به اتحاد و همدلی گفت: هیئت فوتبال گیلان تمام‌قد از علی کریمی حمایت کرده و روی حمایت همه‌جانبه هواداران نیز حساب ویژه‌ای بازکرده‌ایم، سایر مسؤولان نیز باید وارد گود شده و از سپیدرود حمایت کنند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 20227

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی