چاپ کردن این صفحه

مالک و سرمربی تیم سپیدرود رشت انتخاب شد

سرمربی سابق تیم مس کرمان به عنوان مربی جدید تیم سپیدرود رشت انتخاب و جایگزین علی کریمی شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، نادر دست نشان به عنوان سرمربی جدید تیم سپیدرود انتخاب و جایگزین علی کریمی شد. این مربی که تا سه هفته قبل به عنوان سرمربی مس کرمان فعالیت می‌کرد بعد از جدایی از این تیم و توافق با کیومرث بیات، مالک موقت باشگاه سکان هدایت سرخ‌های گیلانی را بر عهده گرفت.
قرار است دست نشان از امروز صبح بر سر تمرینات سپیدرود حاضر شده و کار بازیکنان را زیر نظر بگیرد. این فرد در ابتدای فصل هدایت این تیم را بر عهده داشت و حتی اقدام به جذب بازیکن هم برای تیمش کرد اما برخی اشتباهات مدیریتی و واگذاری مالکیت به محمد نوین باعث شد تا دست نشان به کرمان رفته و جای خود را به خداداد عزیزی بدهد.
این مربی مازنی همراه با پگاه گیلان دوران خوبی را پشت سر گذاشته و حتی صعود به فینال جام حذفی را هم تجربه کرد. اما پس از جدایی از این تیم، دیگر راهی به تیم‌های شمالی پیدا نکرد تا اینبار برای نجات سپیدرود از سقوط به لیگ یک هدایت سرخ‌ها را بر عهده بگیرد.
سپیدرود بعد از جدایی علی کریمی مقابل استقلال خوزستان در دیدار قعر جدولی‌ها شکست خورد تا اوضاع تیره و تاری داشته باشد . دست نشان این هفته برابر صنعت نفت آبادان قرار می‌گیرد تا مقابل تیم سابق خود بازگشت دوباره به لیگ برتر داشته باشد.

مالکیت باشگاه سپیدرود رشت به کیومرث بیات رئیس هیات شطرنج استان گیلان سپرده شد.

به گزارش رشت پرس، با نظر و موافقت علی کریمی و اداره کل ورزش گیلان، مالکیت باشگاه سپیدرود به کیومرث بیات رئیس هیات شطرنج استان سپرده شد.

سعید علیپور افزود: با توجه به توافق های انجام شده و انتقال باشگاه به فرد جدید، او از هم اینک عهده دار وضعیت تیم فوتبال سپیدرود است و می تواند برای جذب کادر فنی جدید و همچنین بازیکنان مورد نیاز اقدام کند.
وی ادامه داد: امیدواریم که این انتقال در نهایت به نفع باشگاه سپیدرود رشت تمام شود و این تیم پرطرفدار و قدیمی استان در ادامه رقابت های لیگ برتر نتایج خوبی کسب و سهمیه خود در این لیگ را حفظ کند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 20308