امروز: یکشنبه 28 دی 1399 برابر با 17 ژانویه 2021

  • سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت:
مسئولان اگر توان اداره تیم را ندارند بهتر است ملوان را رها کنند/تا چه زمانی باید از حیای بازیکنان سوءاستفاده شود؟!

  • چهارشنبه, 22 اسفند 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

محمد احمدزاده، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: مالک و مسئولان باشگاه اگر توان اداره تیم را ندارند، بهتر است ملوان را رها کنند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، محمد احمدزاده در مورد خبر کناره‌گیری‌اش از ملوان گفت: اصلاً این بحث مطرح نیست و نمی‌دانم این چه عبارت یا خبری بود که در اختیار برخی رسانه‌ها قرار گرفت. ما با همکاران‌مان صحبت کردیم و در نهایت تصمیم بر این شد که امروز تمرین نکنیم تا ببینیم مسئولان به خودشان می‌آیند و آیا کسی پیدا می‌شود که مشکلات ملوان را حل کند. آنهایی که تیم را به این آقایان دادند الان کجا هستند و چرا هیچ‌کس به مشکلات بازیکنان رسیدگی نمی‌کند؟

وی ادامه داد: ما بارها اعتراض و اطلاع‌رسانی کردیم که بازیکنان مشکل مالی دارند و این‌طور نمی‌شود که شب عید را با جیب خالی بگذرانند، ولی متأسفانه هیچ توجهی نشد. مگر می‌شود بازی آخر را انجام بدهیم و به بازیکنان بگوییم که چند روز استراحت کنید و دوباره به تمرینات برگردید. این بازیکنان برای ملوان از جان مایه می‌گذارند، ولی هیچ توجهی به آنها نمی‌شود. ۸۵ درصد بازی‌ها گذشته است، ولی بچه‌ها هنوز آن مبلغی که تا الان باید می‌گرفتند را نگرفته‌اند. این بچه‌ها گناه دارند. تا چه زمانی باید از حیای آنها سوءاستفاده شود؟!

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی همچنین خاطرنشان کرد: نه مالکی پیدا می‌شود که مشکلات را برطرف کند و نه مسئولان به فکر هستند. مگر می‌شود با این شرایط باز هم بازیکنان را از لحاظ روحی و ذهنی آماده نگه داشت؟ چرا مسئولان ملوان نباید به تعهدات خود پایبند باشند؟ آنهایی که تیم را به این آقایان هدیه دادند الان کجا هستند و چرا هیچ‌کس از ملوان سراغی نمی‌گیرد؟ ما تمرین امروز را تعطیل کردیم و بهتر است آقایان خودشان بیایند و تیم را تمرین بدهند و ببینند بازیکنان چه مشکلی دارند.

احمدزاده در پایان تصریح کرد: بی‌معرفتی و بی‌انصافی هم حدی دارد و معلوم نیست آقایان کجا هستند و چرا مشکلات را برطرف نمی‌کنند. اگر آقایان اگر توان تیم‌داری ندارند، ملوان را رها کنند و اگر هم می‌توانند تیم را اداره کنند پس بهتر است که همین حالا مشکلات بازیکنان را برطرف کنند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 20384

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی