چاپ کردن این صفحه

حامیان مالی که بدنبال تبلیغات هستند می توانند از ورزشکاران المپیکی گیلان حمایت کنند

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به مشخص و معرفی شدن ورزشکاران برتر استان از طریق آرای مردمی گفت:شرکت ها و حامیان مالی و صنایعی که بدنبال تبلیغات هستند می توانند از ورزشکاران المپیکی گیلانی مورد علاقه خود حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، مریم بخشی در جلسه با کارگروه رسانه و ورزش گیلان اظهار داشت:برای اولین بار انتخاب ورزشکاران برتر استان توسط آرای مردمی مشخص و معرفی خواهد شد که در این راستا،شرکت ها و اسپانسرها نیز می توانند ورود کنند.
وی افزود: طبق نظر کارشناسی، این نظرسنجی در دو بخش قهرمان قهرمانان و چهره برتر فوتبالی انجام خواهد شد که طی آن 11 ورزشکار برتر در بخش قهرمان قهرمانان و 11 مربی و بازیکن نیز در بخش فوتبال انتخاب شده اند تا مردم به آنان رای دهند.
وی ادامه داد: اکثر ورزشکاران حاضر در نظرسنجی قهرمان قهرمانان که مربوط به رشته های غیر از فوتبال هستند، شانس حضور در المپیک و پاراالمپیک را دارند که بر این اساس ، شرکت هایی که علاقمندند از این ورشکاران تا برگزاری المپیک حمایت کنند، با مراجعه به اداره کل می توانند ورزشکار مورد علاقه خود را تحت پوشش قرار دهند تا این ورزشکاران از نظر مالی دغدغه ای نداشته باشند و فقط فکر و ذهن خود را معطوف به تمرین و کسب سهمیه المپیک کنند.
بخشی به زمان آغاز نظرسنجی نیز اشاره و بیان کرد: این نظرسنجی از بیستم اردیبهشت ماه آغاز و تا روز چهارم خرداد ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند با ورود به سایت رسمی اداره کل ورزش و جوانان گیلان به آدرس http://gilan.msy.gov.ir و ارسال پیامک به شماره 3000615050 در این دو نظر سنجی شرکت کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: شرکت کنندگان در این نظرسنجی می توانند در سایت اداره کل دو کاندیدای خود را انتخاب کنند و همچنین به صورت پیامکی نیز یا اسامی دو کاندیدا و یا کد کاندیدای مدنظر را ارسال کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: پس از اتمام ماه مبارک رمضان نیز طی برنامه ای که به طور مستقیم از سیمای گیلان پخش خواهد شد، برترین چهره فوتبالی و همچنین قهرمان قهرمانان ورزش گیلان توسط آرایی که مردم داده اند، معرفی و جوایزی نیز به آنان تعلق می گیرد.
بخشی با درخواست از آحاد مردم ورزشدوست برای شرکت در این نظرسنجی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برای اولین بار است ورزشکار برتر گیلان توسط آرای مردمی انتخاب می شود، امیدواریم که مردم ورزشدوست استان در این نظرسنجی حضور باشکوهی داشته باشند و هدف ما نیز این است که همه راغب به شرکت در این نظرسنجی باشند.
وی اظهار کرد: همچنین انتظار داریم که شرکت ها و اسپانسرها در این امر ورود خوبی داشته باشند تا با حمایت آنان بتوانیم علاوه بر اینکه جوایز ارزنده تری به برترین ها اهداء کنیم، حتی ورزشکارانی که شانس حضور در المپیک نیز دارند زیر نظر اسپانسرها قرار گیرند.
وی در خصوص انتخاب ورزشکارانی که به نظرسنجی راه یافته اند نیز افزود: بر اساس شاخص های ارزیابی انتخاب قهرمانان ورزشی و با نظر کارشناسان معاونت ورزشی اداره کل و هیات فوتبال گیلان، اسامی 11 کاندیدای نظرسنجی قهرمان قهرمانان ورزش استان و 11 کاندیدای نظرسنجی چهره فوتبالی گیلان در سال قبل معرفی شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان ادامه داد: در نظرسنجی قهرمان قهرمانان ورزشی بر اساس حروف الفبا ، علی آقا میرزایی دارنده برنز قایقرانی بازی‌های آسیایی ، سارا بهمنیار دارنده برنز کاراته جهان ، مهدی پور رهنما دارنده مدال طلای پارا تکواندوی جهان ، سامان رضی دارنده برنز وزنه ‌برداری پاراآسیایی ، محمد رهبری دارنده نقره شمشیربازی بازی های آسیایی ، علیرضا سلیمانی دارنده نقره وزنه برداری جام جهانی فجر تهران ، میثم علیپور دارنده طلای والیبال نشسته پارا آسیایی ، مهری فلاحی دارنده نقره والیبال نشسته پارا آسیایی ، پیمان قویدل دارنده برنز قایقرانی بازیهای آسیایی ، نازنین ملایی دارنده نقره قایقرانی بازی‌ های آسیایی و آرمین هادی پور دارنده مدال برنز تکواندوی قهرمانی آسیا به عنوان کاندیدا معرفی شده اند.
بخشی به رشته ورزشی فوتبال و محبوبیت این رشته بین مردم نیز اشاره و خاطرنشان کرد: سعی کردیم به همین دلیل نظرسنجی قهرمانان ورزشی را از نظر سنجی فوتبالی ها جدا کنیم تا ورزشکاران نخبه در دو حوزه به صورت عادلانه با نظر مردمی انتخاب شوند.
وی برترین چهره های فوتبالی سال 97 گیلان را نیز به ترتیب حروف الفبا محمد احمدزاده سرمربی ملوان ، محمد احمدزاده فنی ترین بازیکن فوتبال ساحلی جهان ، فاطمه اعتدادی خانم گل و قهرمان فوتسال آسیا ، مریم ایراندوست سرمربی بانوان ملوان، علیرضا جهانبخش بازیکن ملی پوش در جام جهانی ، معصومه جهانچی سرمربی تیم ملی بانوان زیر 16 سال ، سید جلال حسینی نایب قهرمانی باشگاه های آسیا با تیم پرسپولیس، سعید عزت اللهی بازیکن ملی پوش در جام جهانی ،سیامک فراهانی سرمربی داماش گیلان ، علی کریمی سرمربی سابق سپیدرود رشت و شایان مصلح نایب قهرمان جام باشگاه های آسیا با تیم پرسپولیس تهران را تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام/083466
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 20777