امروز: چهارشنبه 30 مهر 1399 برابر با 21 اکتبر 2020

انتقاد تند پدیده از بی‌عدالتی سازمان لیگ؛ما هم شانس قهرمانی داریم!

  • شنبه, 21 ارديبهشت 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

امشب از ساعت 21:30 هشت دیدار به صورت همزمان در لیگ برتر آغاز خواهد شد و چهار تیم برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت، پدیده مشهد به مصاف سپاهان می رود و استقلال در آبادان با نفت این شهر دیدار خواهد کرد. پرسپولیس، سپاهان، استقلال و پدیده چهار تیمی هستند که شانس قهرمانی دارند هرچند شانس استقلال و پدیده مشهد از سایرین کمتر باشد اما در هر صورت شانس قهرمانی برای این چهار تیم باقی است.

 به گزارش پایگاه خبری رشت پرس امشب از ساعت ۲۱:۳۰ هشت دیدار به صورت همزمان در لیگ برتر آغاز خواهد شد و چهار تیم برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت، پدیده مشهد به مصاف سپاهان می‌رود و استقلال در آبادان با نفت این شهر دیدار خواهد کرد. پرسپولیس، سپاهان، استقلال و پدیده چهار تیمی هستند که شانس قهرمانی دارند هرچند شانس استقلال و پدیده مشهد از سایرین کمتر باشد، اما در هر صورت شانس قهرمانی برای این چهار تیم باقی است.

سازمان لیگ، اما اعلام کرد که سه جام قهرمانی برای تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و استقلال آماده کرده است تا در صورت قهرمانی یکی از این تیم‌ها، جام قهرمانی در هفته پایانی اهدا شود. این تصمیم با اعتراض باشگاه پدیده شهر خودرو روبه‌رو شده و اینکه چرا شانسی برای قهرمانی این تیم لحاظ نشده است.

مسئولان باشگاه پدیده اعتقاد دارند که امروز میزبان سپاهان هستند و اگر حریف خود را شکست دهند و پرسپولیس نیز مقابل ماشین‌سازی شکست بخورد، آن وقت در هفته پایانی شانس قهرمانی خواهند داشت. اعضای تیم پدیده مدعی هستند که مسئولان سازمان لیگ پیش‌داوری کرده و شانسی برای قهرمانی این تیم قائل نشده‌اند، در صورتی که پدیده با ناکامی دیگر مدعیان، امکان قهرمانی در هجدهمین دوره لیگ برتر را دارد.

بیانیه باشگاه پدیده نیز در همین راستا است و اعتقاد دارند سازمان لیگ به هیچ وجه عدالت را رعایت نکرده است و باید کاپ قهرمانی چهارم نیز به تبریز برود تا در دیدار پدیده و ماشین سازی در هفته پایانی در صورت لزوم، به شاگردان گل محمدی اهدا شود. در هر صورت اگر پرسپولیس مقابل ماشین سازی شکست بخورد و پدیده در مشهد بتواند از سد سپاهان عبور کند هفته پایانی به طرز شگفت انگیزی رقابت بین تهران و مشهد خواهد شد و پدیده می‌تواند جای سپاهان را در جایگاه دوم بگیرد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 20799

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی