امروز: پنج شنبه 01 آبان 1399 برابر با 22 اکتبر 2020

  • رئیس هیئت کاراته استان گیلان:
با ایجاد فضای همدلی در کاراته از فضای دوقطبی و منازعه خارج شویم

کاراته ی استان گیلان از جهت کسب مدال در سال های گذشته از پرافتخارترین ورزش های استان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، رئیس هیات کاراته استان گیلان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ۱۶ آذر ۹۶ به عنوان رییس هیات کاراته استان گیلان هستم گفت:کاراته ی استان گیلان از جهت کسب مدال در سال های گذشته از پرافتخارترین ورزش های استان می باشد.

رضا رسولی با اشاره به اینکه با وجود سابقه ی ارزشمند کاراته ی استان در طول سالهای گذشته به جایی رسیدیم که به جز سارا بهمنیار در ترکیب تیم ملی هیچ شخصی را نداریم گفت:از بزرگان کاراته ی استان درخواست حمایت دارم تا بتوانیم چالش ها را پشت سر بگذاریم.

وی با بیان اینکه سارا بهمن یار یکی از امید‌های اصلی استان گیلان است افزود: امیدواریم با حضور در المپیک و کسب مدال، سهمیه ی المپیک نصیب گیلان و رشت شود.

رئیس هیات کاراته استان گیلان اختلاف نظرهای ستارگان کاراته گیلان را از عوامل اصلی آسیب رساندن به کاراته استان دانست وگفت: تمام تلاشمان بر این است با ایجاد فضای همدلی در کاراته بتوانیم از فضای دوقطبی و منازعه خارج شویم و جوانانمان را در حوزه ی قهرمانان، مربیان جوان و داوران جوان پرورش دهیم.

رسولی از راه اندازی شورای عالی راهبردی کاراته استان گیلان در سه هفته آینده خبر داد و افزود:امیدوارم بتوانیم قهرمانان آینده را با استفاده از ظرفیت مربیان و حمایت و پشتیبانی پیشکسوتان به ثمر برسانیم

وی با اشاره به استعدادیابی از نوجوانان و جوانان گیلانی در تابستان افزود:با وجود بازی های رایانه ای هنوز هم افرادی در محلات هستند که پتانسیل فیزیکی خوبی دارند و اهل چالش های مبارزه ای هستند تا بتوانیم از ظرفیتشان در کاراته ی استان استفاده کنیم.

در ادامه رئیس هیات کاراته استان گیلان از برگزاری کاپ بین المللی تا پایان خرداد ماه خبرداد و گفت:این کاپ میتواند مرکزیت گیلان را در جامعه ی کاراته ی کشور پررنگ کند همچنین احقاق حقوق قهرمانان ما با لابی سیاسی و ایجاد فضای عمومی در کشور صورت می گیرد.

وی افزود: کل تیم هیات کاراته گیلان به غیر از ۴ نفر برکنار شدند که این کار بدین معنی نیست این افراد صلاحیت ندارند و شاید در آینده از این افراد استفاده کنیم.

رسولی با اشاره به اینکه متاسفانه فردی به دلیل وجود اختلافات اخیر در کاراته ی استان از ما شکایت می‌کند که ۲۰ سال در کاراته بودم و باید ۲۰۰ میلیون تومان به من پرداخت شود و یک رئیس هیات شهرستان می‌آید و مسیر شکایت این فرد را باز می‌کند گفت: اگر این افراد با من مشکل دارند من می‌توانم با یک برگه استعفاء بدهم، ولی  چیزی که می‌ماند مشکلات برای هیات کاراته استان گیلان است.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 20946

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی