امروز: چهارشنبه 07 آبان 1399 برابر با 28 اکتبر 2020

  • نامه مدیرعامل کارون به اسماعیل حاجی‌پور
داماش لیگ یکی می‌شود؟

  • یکشنبه, 06 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسئولان باشگاه اروند کارون با ارسال نامه ای به مالک داماش گیلان به دلیل عدم رعایت مفاد اعلام شده انتقال سهمیه لیگ یکی خود به این تیم را منتفی اعلام کرد!

به گزارش پاگاه خبری رشت پرس، داماشی ها که پیش از این و در جریان دیدار پلی آف برای حضور در لیگ یک، با اشتباه عجیب و تاثیرگذار داوری فرصت حضور در لیگ دسته اول فوتبال ایران را از دست داده بودند در روزهای اخیر به دنبال خرید سهمیه لیگ یکی تیم کارون اروند خرمشهر بودند تا به این ترتیب بتوانند حق واقعی خود را به دست بیاورند و در بازی های لیگ یک حضور پیدا کنند.

این انتقال در حالی که با موفقیت پیش می رفت نامه ای که امروز مسئولان باشگاه کارون به مالک داماش زدند نشان داد گویا مسائل به گونه ای دیگر در پیش است و اتفاقا برخلاف آنچه پیش از این عنوان می شد حضور داماشی ها در لیگ دسته اول در هاله ای از ابهام فرورفت. مسئولان تیم کارون در نامه خود آورده اند به دلیل آنچه انجام نشدن تعهدات توسط مسئولان گیلانی عنوان شد، انتقال سهمیه به گیلان منتفی شده است.

با این حال باید دید در روزهای اخیر چه اتفاقاتی خواهد افتاد و داماشی ها سرعت لیگ یکی شدن خود را بالاتر خواهند برد یا اینکه باید همچنان در لیگ دسته دوم فوتبال ایران توپ بزنند. این اتفاق در حالی افتاد که روز گذشته برگزار کننده رقابت های لیگ دسته اول عنوان کرده بود تنها یک امضا از سوی فدراسیون فوتبال باقی مانده است تا داماشی ها لیگ یکی شوند.

داماش لیگ یکی می‌شود؟

این نامه درحالی منتشر شده که جلسه رسیدگی به پروندی واگذاری دو باشگاه دسته اولی فوتبال کشور در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال و با حضور نمایندگان باشگاهها برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال پیرو شکایت باشگاه داماش گیلان به طرفیت باشگاه کارون اروند خرمشهر در خصوص واگذاری باشگاه مزبور، جلسه رسیدگی به شکایت روز دوشنبه ۷ مرداد ساعت ۱۲:۳۰ با حضور نمایندگان دو طرف در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 21481
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی