چاپ کردن این صفحه

درخشش کاراته کاران گیلانی در مسابقات بین المللی یزد

 

کاراته کاران گیلانی با درخشش در مسابقات بین المللی یزد، موفق به کسب ۲۱مدال شدند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ؛ مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان گفت: در جریان این رقابت ها که در بخش بانوان و در سبک شوتوکان ikd  برگزار شد، کاراته کاران گیلانی توانستند ۱۳ مدال طلا ، پنج مدال نقره و سه مدال برنز کسب کنند.

سیدفرهاد فقیه زاده افزود: بر این اساس و در مسابقات بخش کاتا ، زینب دست افشان از گیلان مدال طلا، فاطمه انام پور و مریم شناو دیگر کاراته کاران این استان نیز موفق به کسب مدال نقره رقابت های بین المللی کاراته سبک شوتوکان ikd یزد شدند.

وی ادامه داد: همچنین زینب دست افشان ، زینب بی آزار ، پونه زاهدی ، مهسا عبدالهی ، سوگند زیرجد، زهرا مهدی پور، مبینا شریفی ، تارا رستمی ، مهیا عباسی ، ثنا احمدنژاد ، سیده سارا موسوی و مهدیه احمدی همگی از استان گیلان در بخش مبارزه با غلبه برابر تمامی رقبای خود مقام قهرمانی و مدال طلا را کسب کردند.

وی بیان کرد: معصومه انوری و سوگند زبرجد دیگر کاراته کاران گیلانی حاضر در مسابقات بین المللی شوتوکان بودند که در بخش مبارزه موفق به کسب مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی شدند ، زهرا رضایی ، نازنین سعادتی فر و ملیسا رنجبر از گیلان نیز مقام سوم و مدال برنز این دوره از مسابقات را تصاحب کردند.

در رقابت های کاراته بین المللی سبک شوتوکان ikd که در یزد برگزار شد ، حدود یک هزار و یکصد کاراته کار از ایران و کشورهای افغانستان، پاکستان ، نپال و تاجکستان حضور داشتند که در بخش بانوان در دو قسمت کاتا و مبارزه و در رده های سنی مختلف با هم به رقابت پرداختند.

انتهای پیام / 083470

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 21632