امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399 برابر با 12 آگوست 2020

نایب قهرمانی گیلان در مسابقات شطرنج استعداد‌های برتر کشور

  • شنبه, 09 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در دومین دوره مسابقات شطرنج استعداد‌های برتر کشور تیم‌های البرز و گیلان به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و راستین موسی پور از استان گیلان عنوان نایب قهرمانی را در بخش بلیتس (برق آسا) کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، محمود ترازی، دبیرهیات شطرنج گیلان گفت: در پایان رقابت‌های دومین مسابقات شطرنج استعداد‌های برتر پسران کشور در مجموع تیمی بخش‌های استاندارد، رپید (سریع) و بلیتس (برق آسا)، تیم البرز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد، تیم شطرنج پسران گیلان نایب قهرمان شد و تیم اصفهان نیز در رتبه سوم قرار گرفت.

او افزود: در بخش انفرادی این مسابقات نیز علی مجیدی شادان شطرنجباز همدانی با درخشش خود در سه بخش استاندارد، رپید (سریع) و بلیتس موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

دبیر هیات شطرنج گیلان گفت: همچنین در بخش بلیتس (برق آسا) این رقابت ها، راستین موسی پور از استان گیلان عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

محمود ترازی تصریح کرد: دومین دوره رقابت‌های شطرنج المپیاد استعداد‌های برتر پسران کشور که از شنبه گذشته با حضور ۱۲۰ شطرنج باز رده سنی نوجوانان در قالب ۳۰ تیم از استان‌های مختلف کشور در تالار شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگار امام رشت آغاز شده بود،  شطرنج بازان در هفت دور به روش سوییسی و در بخش‌های استاندارد (فکری)، رپید (مسابقات سریع) و بلیتس (مسابقات برق آسا) با هم به رقابت پرداختند.

 انتهای پیام / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 21857

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی