امروز: چهارشنبه 15 مرداد 1399 برابر با 05 آگوست 2020

جوان گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ دعوت شد

  • یکشنبه, 24 شهریور 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

امیرحسین محمودپور از استان گیلان در مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ کشورکه میزبانی آن در شهرستان میانه با حضور ۱۱ پاروزن صورت می گیرد دعوت شده است.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ، مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت : هشتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ آقایان در رده سنی بزرگسالان به میزبانی شهرستان میانه با حضور ۱۱ پاروزن آغاز شده که خوشبختانه محمودپور از گیلان نیز جزء دعوت شدگان است.

مرتضی ورزلدوست بیان کرد: دور جدید تمرینات تیم ملی روئینگ آقایان بزرگسالان برای آمادگی حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ و قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ به میزبانی سد آیدوغموش شهرستان میانه آغاز شده که امیدواریم قایقران گیلانی در این مرحله از اردو نیز بدرخشد.

وی ادامه داد: امیرحسین محموپور قایقران شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان در این اردو تا روز ۲۵ مهر ماه سال جاری در این مرحله از اردو حضور یافته و تمرینات آماده سازی خود را زیرنظر کادرفنی این تیم ادامه می دهند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین افشین فرزام به عنوان مربی، فرزین رضایی به عنوان کمک مربی، پرهام باقری به عنوان دستیار مربی و حمید ابولقاسم زاده به عنوان سرپرست در هشتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی روئینگ کشور حضور یافته اند.

ورزلدوست با اشاره به درخشش محمودپور در اردوهای قبلی اظهار کرد: این قایقران شایسته در مراحل قبلی اردوهای تیم ملی نیز حضور داشت که با شایستگی به مرحله جدید و هشتم نیز دعوت شده و امیدواریم که او بتواند با درخشش در این مرحله از اردو، به عضویت تیم ملی قایقرانی روئینگ بزرگسالان کشور درآید تا در مسابقات کسب سهمیه المپیک و همچنین مسابقات قهرمانی آسیا حضور یابد.

انهای پیم / 083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 21998

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی