امروز: چهارشنبه 30 مهر 1399 برابر با 21 اکتبر 2020

  • مربی تیم فوتبال شهرداری فومن
وضعیت تیم فوتبال شهرداری فومن حاد است/در تمرینات تیممان آب‌معدنی برای آشامیدن وجود ندارد

  • پنج شنبه, 16 آبان 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مربی تیم فوتبال شهرداری فومن با بیان اینکه شرایط این تیم حاد است، گفت: ۱۲ بازیکن در لیست بزرگ‌سالان شهرداری فومن موفق به عقد قرارداد شدند و برای دیدار هفته هشتم با کمبود نفرات مواجه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس،  مصطفی حاجتی با بیان اینکه وضعیت تیم فوتبال شهرداری فومن حاد است، اظهار کرد: مسؤولین شهری از زیر بار مسؤولیت در قبال تیم فومنی شانه خاله می‌کنند و شرایط بغرنجی در تیم حکم‌فرماست.

وی با اشاره به اینکه تنها ۱۲ بازیکن در لیست بزرگ‌سالان شهرداری فومن موفق به عقد قرارداد شدند، گفت: هر باشگاه مجاز به ثبت قرارداد ۴۵ بازیکن است ولی به دلیل برخی بدهی‌ها و شکایت طلبکاران، تیم فومنی از ثبت قرارداد بازیکنان جدید بی‌نصیب مانده است.

مربی تیم شهرداری فومن وضعیت شهرداری فومن برای مصاف هفته هشتم بحرانی دانست و افزود: چهار بازیکن تیممان دچار مصدومیت شده و یک محروم داریم، برای دیدار هفته آتی با کمبود بازیکن مواجه بوده و با این شرایط نمی‌توان ادامه همکاری داد.

حاجتی با بیان اینکه تیم شهرداری فومن از امکانات اولیه محروم است، تصریح کرد: امکانات شهرداری فومن در حد تیم‌های محلاتی است، در تمرینات تیممان آب‌معدنی برای آشامیدن وجود ندارد و باشگاه در شرایط اسفباری به سر می‌برد.

وی مشکلات مالی را مهم‌ترین دغدغه بازیکنان و اعضای تیم فوتبال شهرداری فومن دانست و افزود: بازیکنان از تغذیه مناسب برخوردار نبوده و مشکلات ثبت قرارداد و خوابگاه بازیکنان مزید علت شده‌اند تا نتوانیم کارآیی خودمان را به نمایش بگذاریم، تیم نیاز به اسپانسری قدرتمند برای حل مشکلات مالی دارد و باید هر چه سریع‌تر مشکلات شهرداری فومن حل شود.

مربی تیم فوتبال شهرداری فومن پرده از مشکلات عجیب این تیم در شب قبل از دیدار مقابل کاسپین قزوین پرده برداشت و گفت: هفت بازیکن غیربومی تیممان در شب قبل از مسابقه مجبور بودند در یک خانه اقامت داشته باشند، چهار بازیکن به دلیل نداشتن سیستم گرمایشی دچار سرماخوردگی شده و نیاز داشتیم از این بازیکنان در ترکیب تیم استفاده کنیم.

حاجتی با اشاره به اینکه از جیب شخصی برای تیم هزینه کرده است، خاطرنشان کرد: بازیکنان تیممان از نیم‌فصل دوم لیگ گذشته تاکنون ریالی دریافتی نداشته و شب قبل از مسابقه مقابل کاسپین قزوین به اردو نرفتند.

تیم فوتبال شهرداری فومن در هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته دوم در ورزشگاه سردار جنگل رشت مقابل کاسپین قزوین به‌تساوی یک‌بریک دست‌یافت، شاگردان حاجتی با کسب دو امتیاز در قعر جدول گروه الف لیگ دسته دوم ایستاده‌اند.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 22535

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی