امروز: شنبه 10 خرداد 1399 برابر با 30 می 2020

استعفائ عضو شورای شهر رشت از ریاست هیئت ورزشی

  • جمعه, 14 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس بدنبال استعفای رئیس هیئت باستانی و مشخص نشدن سرپرست بران شدیم تا دقایقی چند در این خصوص با رئیس اسبق هیئت باستانی گیلان گفتگویی داشته باشیم که در ادامه می خوانید:

عضو شورای شهر رشت گفت: "بدلیل مشکلات بوجود آمده و تغییر و تحول در فدراسیون، و از آنجایی که فدارسیون با مدیریت جدید تعامل و همکاری لازم را با ما ندارد، استعفا دادم".

وی افزود: "بدلیل برگزار نشدن مجمع استانی قرار است یکی از معاونین اداره کل بطور موقت تا برگزاری مجمع و مشخص شدن رئیس هئیت بعنوان سرپرست هیئت مشخص شود".

کارگرنیا افزود: "بنده با اسرار طالقانی رئیس سابق فدراسیون قبول مسئولیت کردم و بعد از تغییر و تحول در راس فدراسیون و روی کار آمدن طلوع کیان بعنوان رئیس جدید فدارسیون باستانی ایشان بدنبال تغییر و تحول در هیئت های استانها هستند، هر چند در این میان مدیرکل ورزش و جوانان کاملا از بنده حمایت کرده و با استعفا و کناره گیری من  مخالفت کردند اما در حال  حاضر منتظر تشکیل مجمع هستیم تا حداکثر ظرف یکماه آینده تکلیف هیئت پهلوانی و زورخانه ای گیلان مشخص شود"

کارگرنیا در پاسخ به اینکه آیا شما بعنوان کاندیدا در انتخابات آتی شرکت میکند؟ گفت: "در حال حاضر تصمیمی در این خصوص نگرفته ام".خزراسپرت

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 271

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی