امروز: دوشنبه 07 مهر 1399 برابر با 28 سبتامبر 2020

لزوم همکاریهای مشترک برای حمایت از ورزش منطقه

  • چهارشنبه, 21 آبان 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و سرمربی تیم ملی کاراته ، پس از کسب مقام قهرمانی جهان و در بدو ورود به استان در لزوم همکاریهای مشترک برای حمایت از ورزش منطقه منطقه آزاد انزلی حضور یافته و با رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان به گفتگو پرداخت.

مهندس رضا مسرور در این دیدار آمادگی سازمان متبوع خود را برای توسعه همکاریها اعلام کرد و گفت: در گذشته مقوله ورزش در این منطقه مغفول مانده بود و با تشکیل شورای ورزش در سال جاری برنامه های خوبی برای گسترش امکانات و زیر ساخت های ورزشی در محدوده این منطقه از سوی این سازمان در حال برنامه ریزی و بررسی کارشناسی است که در این میان، ورزشهای آبی و ساحلی از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه مشکلات ورزشی منطقه را شناسایی کرده ایم، گفت: رویکرد سازمان منطقه آزاد انزلی توسعه زیرساختها و امکانات ورزشی منطقه ، آموزش و شناسایی استعدادهای ورزشی می باشدکه بهره مندی از نظرات متخصصین و کارشناسان ورزشی استان از الویت های ما است.

مسعود رهنما نیز در این نشست با ارائه گزارشی از توانمندیها و ظرفیتهای فراوان استان گیلان در رشته های مختلف ورزشی، بر لزوم توسعه همکاریها با سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان قطب اقتصادی استان تصریح کرد و گفت: با عنایت به اینکه ورزش قهرمانی موجبات تشویق روحیه قهرمانی ملی در سطح عموم مردم و اقبال بیشتر نسل جوان به ورزش می شود، می توان از مزایای متعدد قانونی و ظرفیتهای موجود منطقه آزاد انزلی برای حمایت از ورزش قهرمانی استفاده نمود.

همکاریهای مشترک به منظور برگزاری مسابقات استانی ،ملی و بین المللی و برگزاری اردوهای تیم های ملی در منطقه آزاد انزلی و تجلیل از نخبگان ورزشی استان از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 438

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی