امروز: چهارشنبه 07 آبان 1399 برابر با 28 اکتبر 2020

حضور بهشتی به عنوان مالک باشگاه ملوان در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت

  • دوشنبه, 05 مرداد 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، درحالی‌که قرار بود بهشتی روز دوشنبه اولین قسط از مطالبات بازیکنان ملوان را پرداخت کند گویا با اتفاقات رخ داده در هنگام ثبت قرار داد بازیکنان حضور او به عنوان مالک باشگاه ملوان در هاله ای از ابهام درآمد.

داریوش بهشتی به همراه بازیکنان و کادر فنی ملوان که شامگاه روز یکشنبه برای ثبت قرارداد به هئیت فوتبال انزلی مراجعه کردند اما هنگامی‌که وی متوجه شد که حق امضاء قرارداد بازیکنان را ندارد هیئت فوتبال انزلی را به نشانه اعتراض ترک کرد.
بهشتی که مدت اندکی است مالکیت این باشگاه را در اختیار گرفته، قرار بود روز دوشنبه مبالغ پیش پرداخت قرارداد بازیکنان را پرداخت کند ولی پس از حضور در هیئت فوتبال انزلی متوجه شد که از سوی هیئت مدیره حق امضاء قرارداد با اعضای تیم را ندارد و این مسئله باعث ناراحتی وی شد.

محمود پیشگاه هادیان معاون باشگاه ملوان بندرانزلی به عنوان نماینده باشگاه قرارداد بازیکنان و کادر فنی را امضاء کرد در حالی‌که مالک جدید ملوان هنوز مبلغی را به حساب باشگاه ملوان واریز نکرده و  باشگاه نیز به صورت رسمی به وی تحویل داده نشده و باید دید هیئت مدیره چه تصمیمی در این خصوص اتخاذ خواهد کرد.

پیش از ورود امیر قلعه نویی به انزلی بحث‌های زیادی پیرامون نحوء و میزان پرداخت‌های اولیه بازیکنان از سوی بهشتی وجود داشت و این امر باعث شده بود تا آمدن قلعه نویی به انزلی با چند روز تاخیر صورت پذیرد که پس از یک‌بار به تعویق افتادن حضور قلعه نویی در انزلی  به دلیل مسائل مالی، سرانجام سرمربی ملوان روز چهارشنبه به انزلی آمد.

موارد اختلافی بهشتی و هیئت مدیره بر سر انتخاب قائم مقام این باشگاه و همچنین تعداد اعضای انتخابی از سوی مالک باشگاه در هیئت مدیره این باشگاه است.

بهشتی برای ثبت قرارداد بازیکنان روز یکشنبه از تهران به انزلی آمد اما در هنگام ثبت قرارداد بازیکنان و کادرفنی متوجه شد که حق امضاء ندارد.

انتهای پیام/083466

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 4877

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی