امروز: چهارشنبه 09 بهمن 1398 برابر با 29 ژانویه 2020

 

 

بازار الگویی ماهی ایران و مسابقات تنیس روی میز

  • یکشنبه, 16 آذر 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس نخستین دوره رقابتهای تنیس روی میز در بزرگترین بازار الگویی ماهی ایران دررشت برگزار شد.

فریبا قوام زاده نایب رییس هیات تنیس روی میز استان گیلان در گفتگویی با خبرنگار رشت پرس در زمینه ی نخستین دوره رقابتهای تنیس روی میز در بزرگترین بازار الگویی ماهی ایران که در کیلومتر 5 جاده رشت به انزلی برگزار شد اظهار داشت : این مسابقات در جهت توسعه ورزش همگانی با همکاری هیات تنیس روی میز استان گیلان و بزرگترین بازار الگویی ماهی ایران برگزار شده است .

وی افزود : در این رقابتها ۲۴ بازیکن که بازاریان و کسبه این بازار هستند با سر داوری کاظم معصومی، مجتبی شالچیان و هومن ذبیحی بصورت گروهی و حذفی با یکدیگر به رقابت می پردازند .

قوام زاده تاکید کرد : این مسابقات با هدف فراهم نمودن فضایی برای مشارکت خانواده ها در فعالیت های ورزشی و اجتماعی برپا شده است و جا دارد که در اینجا از زحمات مهندس شهبازی مدیر عامل بزرگترین بازار الگویی ماهی ایران که بحث مالی این مسابقات و فراهم نمودن فضای مورد نظر را داشته اند تشکر ویزه داشته باشم .

وی در خصوص برگزاری مسابقات تنیس روی میز لیگ بانوان در نهادها و دستگاههای اجرایی استان گفت : تعاملات خوبی با نهادهای مختلف اجرایی استان در بخش مسابقات بانوان برقرار است و امیدواریم که فعالیت های ورزشی بسط و گسترش یاید .

شایان ذکر است این مسابقات با استقبال خوب مردم و حضور نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

برگزاری تنیس روی میز در بزرگترین بازار الگویی ماهی ایران

برگزاری تنیس روی میز در بزرگترین بازار الگویی ماهی ایران

 

برگزاری تنیس روی میز در بزرگترین بازار الگویی ماهی ایران

 

 

برگزاری تنیس روی میز در بزرگترین بازار الگویی ماهی ایران

 

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
منتشرشده در ورزشی
خواندن کد خبر: 521

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی