امروز: شنبه 31 تیر 1396 برابر با 22 جولای 2017

فرهنگی

فرهنگی (1222)

سرویس فرهنگی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار روز در این بخش خواهد بود.

پنج شنبه, 29 تیر 1396

گروهی از خادمان افتخاری دغدغه‌مند و فرهنگی رشت در راستای احیای فریضه امربه‌معروف حجاب و عفاف در جامعه تشکلی را به راه انداخته‌اند که با پیاده‌روی هفتگی در مسیرهای پرتردد شهر اثربخشی‌های فراوانی در بین کم حجابان و بی‌حجابان جامعه داشته است.

چهارشنبه, 28 تیر 1396

لحظاتی پیش حبیب الله کاسه ساز بر اثر شدت بیماری سرطان درگذشت.

سه شنبه, 27 تیر 1396

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان  از برگزاری نخستین کارگاه تخصصی اصول عکاسی خبری و گزارش تصویری با همکاری بسیج رسانه خبر داد.

سه شنبه, 27 تیر 1396

سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس از عدم وجود زیرساخت‌های لازم در حوزه گردشگری گیلان انتقاد کرد و گفت: دولت بر اقامتگاه‌های بین‌راهی و گردشگری استان نظارت‌های خود را افزایش دهد.

دوشنبه, 26 تیر 1396

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: سامانه مشاوره رایگان حقوقی اصحاب رسانه گیلان با همکاری سازمان بسیج حقوقدانان این استان راه‌اندازی شد.

دوشنبه, 26 تیر 1396

کم نیستند افرادی که فکر می کنند خانواده های شهدا و فرزندان آنها در یک رفاه کامل زندگی می کنند، شرایطی که اگر این گونه هم باشد باز هم در برابر ایثار و از خودگذشتگی آنها چیزی نیست، اما این فقط یک ذهنیت است، شاید تعجب کنید اگر بدانید 60 هزار فرزند شهید و ایثارگر تحصیل کرده بیکار در کنار ما و مثل ما گرفتار زندگی می کنند.

شهردار منطقه دو از لزوم توجه به صنایع دستی در استان گیلان خبر داد و گفت: گردشگری و اقتصاد مبتنی بر آن یکی از پایه های ثابت و ارکان اصلی در دنیای امروز است که جایگاه و نقش قابل توجهی در توسعه و اقتصاد کشورها ایفا می کند.

صفحه1 از175

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی