امروز: دوشنبه 31 تیر 1398 برابر با 22 جولای 2019

فرهنگی

فرهنگی (1618)

سرویس فرهنگی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار روز در این بخش خواهد بود.

دوشنبه, 31 تیر 1398

حسین علیزاده گفت: جشنواره موسیقی جوان تقلید ندارد و به طور ناب از فرهنگ ماست. من گاهی خجالت می‌کشم که شکل ظاهری تلویزیون ما شبیه به تلویزیون غربی‌هاست. رادیو و تلویزیونی که بیشترین شعارها بر علیه امریکا را دارد، بزرگترین مقلدِ برنامه‌های تبلیغاتیِ امریکاست.

سرپرست استانداری گیلان تصریح کرد: گردشگری مولفه ممتاز گیلان و عامل موثر رونق اقتصادی آن است که بهره گیری از ظرفیت های آن جز با معرفی صحیح داشته های تاریخی و فرهنگی گیلان و اهتمام جدی به حفظ و حراست از آنها میسر نیست.

یکشنبه, 16 تیر 1398

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در همایش نخبگان رسانه‌ای استان گیلان با اشاره به قدرت رسانه‌ای اظهار داشت: کشور ایران از ۵ هزار و ۸۰۰ کیلومتر نوار ساحلی در شمال و جنوب برخوردار است و در این راستا فعالیت‌ها و اقدامات ارزشمندی اجرایی شده است.

اختصاصی/مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه  از اجرای بالغ بر ۲۰۲ برنامه توسط دستگاه های فرهنگی و اجرایی استان خبر داد.

دوشنبه, 03 تیر 1398

مسئول روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از آغاز نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی عمر و حوادث اهالی فرهنگ، هنر و رسانه خبر داد.

دوشنبه, 27 خرداد 1398

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از برگزاری دوره آموزش بورس برای خبرنگاران این استان با همکاری این اداره کل و سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار می شود.

دوشنبه, 27 خرداد 1398

«فرهاد پاک سرشت» کارگردان تئاتر و تلویزیون، نویسنده و شاعر برجسته گیلانی که به دلیل بیماری صعب العلاج چند سالی در بستر بیماری بود، درگذشت.

صفحه1 از232

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی