امروز: سه شنبه 28 اسفند 1397 برابر با 19 مارس 2019

فرهنگی

فرهنگی (1589)

سرویس فرهنگی پایگاه اطلاع رسانی اخبار رشت ارائه دهنده جدیدترین اخبار روز در این بخش خواهد بود.

دوشنبه, 27 اسفند 1397

فرماندارآستانه اشرفیه نشست خبری جشنواره های نوروزی  که در مکان گردشگری مسرور در عسگر آباد بندر کیاشهر برگزارشد  اظهار داشت: دو جشنواره نوروزی با فرهنگ غنی گیلانی در گردشگری مسرور در عسگر آباد بندر کیاشهر  برگزار می شود.

یکشنبه, 26 اسفند 1397

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از انتخابات انجمن هنر‌های نمایشی استان در سال آینده خبر داد.

پنج شنبه, 23 اسفند 1397

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش در آئین اختتامیه جشنواره رسانه و مدیریت شهری که در تالار گفتمان شهرداری رشت برگزار شد با بیان اینکه رسانه سرگرم‌کننده را با تریبون وعظ و خطابه اشتباه گرفتیم تصریح کرد: امروز مطبوعات کشور در کما هستند و با تزریق مسکن‌هایی چون یارانه های دولتی سرپا هستند.

سه شنبه, 21 اسفند 1397

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی گیلان با اشاره به ورود بیش از ۴۱۹ هزار گردشگر خارجی به این استان، گفت: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد ۹۸ درصدی در زمینه ورود گردشگر هستیم.

دوشنبه, 20 اسفند 1397

دفتر نشر آثار رهبر انقلاب نسبت به حکم یک دادگاه واکنش نشان داد.

دوشنبه, 20 اسفند 1397

رئیس پلیس فتای ناجا با تشریح به نحوه تقلب صورت گرفته در نظرسنجی پیامکی صداوسیما میان دوبرنامه «نود» و «برنده باش»، از دستگیری یک نفر در این خصوص خبر داد.

دوشنبه, 20 اسفند 1397

نود و ششمین نمایشگاه ملی مد و لباس فجر با عنوان مد و لباس ایرانی - اسلامی گیلان در رشت آغاز شده و بوته جقه های رشتی دوزی گیلانی تا لاجورد کاشی های ایرانی بر آن شده اند تا طرح های دور نیاکان را بر پوشش مدرن دنیای امروز گره بزنند

صفحه1 از227

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی