چاپ کردن این صفحه

خرید تیم سپیدرود توسط شهرداری رشت قطعی شد/ مخالفان در صف موافقان قرار گرفتند

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در جلسه شورای شهر رشت بودجه های پیشنهادی شهرداری برای ۸  سازمان مورد بررسی قرار گرفت.

اختصاصی/ مظفرنیکومنش نودهی در حاشیه جلسه شورای شهردر گفتگو با خبرنگار رشت پرس با بیان اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری تقدیم شورای اسلامی شهر شد اظهار داشت: بودجه پیشنهادی با تشکیل جلسات منظم به صورت علمی و کارشناسی مــورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید و مصوبه شورا به شهرداری جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه بودجه پیشنهادی سازمان عمران ۳۷ میلیارد تومان می باشد که  ۲۷ میلیارد تومان آن یارانه شهرداری برای کارهای عمرانی است مورد  تصویب قرار گرفت در خصوص سایر سازمانها عنوان کرد: بودجه سازمان پسماند و بودجه(۷٫۵ میلیارد تومان) سازمان زیباسازی، سازمان پارک ها وفضای سبز (۳ میلیارد تومان) نیز مورد تصویب قرار گرفت.

نیکومنش در بخشی از سخنان خود با اشاره به موافقت اعضای شورا مبنی بر تصویب بودجه برای خرید تیم سپیدرود اذعان داشت: خوشحالم از اینکه مخالفان تیم داری شهرداری امروز درزمره موافقان این امر قرار گرفته اند.

وی با اشاره به اینکه ۱۸ درصد شهرداری ها اکنون تیم دارند و وزارت کشور هم نگفته است که تیمداری نکنید اذعان داشت: اگر قرار باشد سهامی خریداری شود باید بیش از ۵۰درصد و با مجوز وزارت کشورباشد.

اتهای پیام/083451

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 10423