امروز: یکشنبه 17 فروردين 1399 برابر با 05 آوریل 2020

مدیران شهری کلانشهر رشت جهت شرکت در اجلاس یونسکو عازم سوئد شدند

  • پنج شنبه, 18 شهریور 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، مدیران شهری کلانشهر رشت جهت حضور در اجلاس شهرهای خلاق یونسکو عازم سوئد می شوند.

بنا بر این گزارش محمد علی ثابت قدم شهردار کلانشهر رشت، مظفر نیکومنش نودهی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت و فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری رشت از افرادی خواهند بود که در این اجلاس شرکت خواهند کرد.

شنیده ها حاکی است مقدمات سفر به سوئد توسط مدیر ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری رشت انجام گرفته است و لذا آمادگی کامل جهت حضور و سخنرانی افراد اعزامی در این اجلاس وجود دارد.

شایان ذکر است این سفر که در روز شنبه صورت خواهد پذیرفت به جهت عضویت شهر رشت به عنوان شهر خلاق خوراک در یونسکو می باشد که مطمئنا می تواند به عنوان نقطه عطفی در معرفی هرچه بهتر ظرفیت های گردشگری شهر رشت به جهانیان منظور گردد .

مهمترین هدف یونسکو از تاسیس شبکه شهرهای خلاق ترویج همکاری‌های بین‌المللی میان شهرهای عضو و تسهیل سرمایه‌گذاری در حوزه خلاقیت به عنوان راهبر و توانمند‌ساز توسعه شهری پایدار و ترویج مشارکت اجتماعی و چالاکی فرهنگی عنوان نموده است.

پایگاه خبری رشت پرس در نظر دارد پوشش کامل خبری از روند اجرای اجلاس و دستاوردهای حاصل از سفر سه نماینده مدیریت شهری در این اجلاس را منتشر نماید.

انتهای پیام/083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 11103

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی