امروز: چهارشنبه 13 فروردين 1399 برابر با 01 آوریل 2020

٣٠درصد تخفیف در نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان

  • یکشنبه, 11 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان با شعار کتاب چشمه جوشان زندگی و با ٣٠ درصد تخفیف برگزار می شود.

فیروز فاضلی در گفت و گویی افزود: برای نمایشگاه امسال دست کم ٣٠درصد تخفیف لحاظ شده که ٢٠ درصد از آن از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دست کم ١٠ درصد تخفیف از سوی ناشران ارائه می شود.

وی بیان کرد: توجه گیلانیان به کتاب برای مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسجل شده و بر همین اساس بن کتاب در نظر گرفته شده برای نمایشگاه کتاب گیلان امسال افزایش یافته و به شش میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال رسیده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان افزود: بن کتاب در دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان با ارائه کارت ملی و توسط بانک شهر ارائه می شود.

فاضلی ادامه داد: در صورت یافت نشدن کتاب مورد نظر در نمایشگاه کتاب گیلان، مخاطبان می توانند با همان بن کارت کتاب مد نظر را از کتاب فروشی هایی که از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شده، تهیه نمایند.

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با حضور ٣٥٠ ناشر در قالب ٢٠٠غرفه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان از دوازدهم تا هفدهم مهرماه جاری از ساعت ١١ تا ٢٠ برگزار می شود.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 11471

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی