امروز: سه شنبه 19 فروردين 1399 برابر با 07 آوریل 2020

برگزاری هر چه باشکوه‌تر مسابقات کشوری قران کریم در فضای بین المللی آبروی نظام است/ راه اندازی رادیو محلی در مجتمع زیبارکنار گیلان

  • پنج شنبه, 22 مهر 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به حجم گسترده کار در برگزاری مسابقات خاطرنشان کرد: خدمت به قرآن یک فرصت است و باید از این فرصت موجود در استان به‌خوبی استفاده کرد.

حسن ظهیری صبح امروز در نشست هماهنگی کمیته اطلاع رسانی مسابقات کشوری قرآن کریم در گیلان با اشاره به اینکه میزبانی برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم برای گیلان افتخاری وصف ناپذیر است اظهار داشت: تدارکات و اقدامات گسترده‌ای برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مسابقات در گیلان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه باید از تمامی ظرفیت‌های موجود در استان برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات کشوری قرآن کریم استفاده کرد افزود: کمیته اطلاع رسانی در دو حوزه تولید محتوا و انعکاس خبر مسئولیت سنگینی دارد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با تاکید بر مسئولیت فضای رسانه و اطلاع رسانی در مسابقات مذکور خاطرنشان کرد: مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی باید توجه ویژه‌ای به تولید محتوای خبر داشته باشند.

ظهیری، مستندسازی از فعالیت‌ها را از وظایف کمیته اطلاع رسانی عنوان کرد و با اشاره به اینکه باید از تداخل فعالیت‌ها جلوگیری کرد افزود: صدا وسیمای مرکز استان و شبکه سراسری قرآن کریم به طور همزمان مسابقات را پوشش رسانه‌ای می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری شایسته مسابقات کشوری قرآن کریم نیازمند هماهنگی ویژه است تصریح کرد: افراد توانمندی در حوزه تصمیم گیری و برنامه ریزی مسابقات مذکور انتخاب شده‌اند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به حجم گسترده کار در برگزاری مسابقات خاطرنشان کرد: خدمت به قرآن یک فرصت است و باید از این فرصت موجود در استان به‌خوبی استفاده کرد.

ظهیری با اشاره به اینکه به‌منظور اطلاع رسانی به‌موقع و مطلوب مسابقات کشوری قرآن کریم رادیو محلی در مجموعه مجتمع زیباکنار گیلان راه اندازی می‌شود بیان کرد: برگزاری هر چه باشکوه‌تر مسابقات مذکور در فضای بین المللی آبروی نظام است.

انتهای پیام/083458

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 11610

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی