امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397 برابر با 18 جون 2018

73 پایگاه خبری تحلیلی در استان گیلان فاقد مجوز هستند/ گیلان در دارا بودن پایگاه‌های خبری مجوزدار سرآمد است

  • یکشنبه, 19 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه استان ۲۳۵ مطبوعه مجوزدار دارد گفت: ۷۳ پایگاه خبری تحلیلی در گیلان فاقد مجوز هستند که در تلاش و اقدام برای اخذ مجوز هستند.

فیروز فاضلی صبح امروز در دیدار کمیته اطلاع‌رسانی دهه فجر متشکل از مدیران خبرگزاری‌ها و مطبوعات استان با استاندار گیلان با اشاره به اینکه کسی که تقوا پیشه کند به طور حتم در کارهایش گشایش ایجاد می‌شود اظهار داشت: افراد بخیل و کوردل در کارها دچار تنگنا می‌شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه کمیته اطلاع‌رسانی دهه فجر برای پنجمین سال متوالی در استان راه اندازی شده است افزود: کمیته مذکور برنامه‌های منسجمی را در چهار سال متوالی در راستای اطلاع رسانی دستاوردها و برنامه‌های دهه فجر در استان اجرا کرده است.

وی با بیان اینکه این کمیته با اقدامات و عملکرد مناسب برای استان‌های دیگر الگو شده و استان‌های دیگر از تجربیات این استان در زمینه اطلاع رسانی دهه فجر بهره‌مند می‌شوند تصریح کرد: گیلان همواره به اهل قلم و اهل خبر مشهور و زبانزد است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه سایت اطلاع رسانی گیل فجر تمامی اقدامات و عملکرد کاروان اطلاع رسانی دهه فجر را منعکس می‌کند تاکید کرد: کمیته اطلاع‌رسانی دهه فجر با تشکیل یک کاروان خبری به شهرستان‌های مختلف استان اعزام شده و دستاوردهای این ایام را انعکاس می‌دهد.

فاضلی دیدار با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و مبارزین انقلابی را گوشه‌ای از برنامه‌های کاروان خبری دهه فجر عنوان کرد و افزود: بازدید خبرنگاران از طرح‌های اقتصاد مقاومتی، نشست‌های تخصصی و حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن قسمتی از برنامه‌های این کاروان در ایام مذکور است.

وی با بیان اینکه مطبوعات آزاد در دولت یازدهم یک اصل و اعتقاد بوده و آستانه تحمل دولت در قبول انتقادات بسیار زیاد است خاطرنشان کرد: مطبوعات چشم و زبان گویا و رابط بین مردم و مسئولان هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه استان 235 مطبوعه مجوزدار دارد بیان کرد: 81 پایگاه خبری تحلیلی در گیلان با مجوز فعالیت می‌کنند و گیلان در دارا بودن پایگاه‌های خبری مجوزدار سرآمد است.

فاضلی با بیان اینکه 73 پایگاه خبری تحلیلی در گیلان فاقد مجوز هستند و پایگاه‌های مذکور در تلاش و اقدام برای اخذ مجوز هستند اعلام کرد: جامعه‌ای که شفاف‌سازی و صداقت در آن باشد کثرت مطبوعات و رسانه‌ها باعث دلگرمی است.تسنیم

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 12474

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی