امروز: شنبه 01 ارديبهشت 1397 برابر با 21 آوریل 2018

موفقیت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران

  • دوشنبه, 20 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت لوح برگزیده سیزدهمین کنفرانس بینالمللی روابط عمومی ایران را در رسته مدیریت شهری و در بخش کتاب،دیپلماسی شهری و ثبت شهر خلاق دریافت کرد.

  به گزارش پایگاه خبری رشت پرس  فاطمه قدیمی حرفه، مدیرارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت موفق شد در سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران لوح برگزیده منتخب هیات داوران را در رسته مدیریت شهری و در بخش‌های کتاب،دیپلماسی شهری و ثبت شهر خلاق دریافت کند.

این کنفرانس که با حضور اساتید و چهره های برتر روابط عمومی،علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله دکتر سعیدی رییس فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس،دکتر فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور تشکیل شد،به بحث و تبادل نظر و نمایش چالش ها،موفقیت ها و مقابله با برخی از مسائل موجود و در حال ظهور پیش روی صنعت روابط عمومی از جمله روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا پرداخت.

به گزارش ایسنا،سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران،با عنوان روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا، ۱۹ دی ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین المللی المپیک برگزار شد.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 12495

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی