امروز: شنبه 30 شهریور 1398 برابر با 20 سبتامبر 2019

کاهش بودجه پیشنهادی 94 سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت

  • یکشنبه, 19 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت گفت: بودجه پیشنهادی سال ۹۴ سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت نسبت به سال ۹۳ کاهش دارد.

 علیرضا قانع بعد از ظهر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت اظهار کرد: امسال بودجه پیشنهادی شهرداری رشت در دو بخش نقدی و غیر نقدی مطرح شده است.

وی افزود: بودجه سال ۹۳ سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مصوب شد که تمام نقدی بود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، ادامه داد: کل بودجه پیشنهادی برای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در سال ۹۴ مبلغ ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده که یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در بودجه غیر نقدی پیش‌بینی شده است.

وی با ابراز نارضایتی از بودجه پیشنهادی برای سازمان فرهنگی‌ورزشی شهرداری رشت خاطر نشان کرد: امیدواریم از بودجه پیشنهادی در صحن شورای اسلامی شهر رشت دفاع خوبی صورت گیرد.

قانع با اشاره به کاهش بودجه برای برگزاری برنامه‌های مناسباتی تصریح کرد: در سال ۹۳ برای برنامه‌های مناسبتی مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان بودجه در نظر گرفته شده بود که در بودجه پیشنهادی سال ۹۴ این مبلغ به ۴۰۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت به اندازه بودجه مصوب توانایی فعالیت می‌شود، گفت: هر اندازه برای سازمان بودجه در سال آینده مصوب شود به همان اندازه قادر به انجام ماموریت‌های محوله می‌شود.فارس

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 1559

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی