امروز: چهارشنبه 30 مهر 1399 برابر با 21 اکتبر 2020

اجرای جشنواره فیلم اولی ها در جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت

  • پنج شنبه, 05 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیر آموزشگاه سینمایی پروین گفت: در راستای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری فجر رشت نخستین جشنواره فیلم اولی ها با همکاری آموزشگاه سینمایی پروین و هنرستان دخترانه زینبیه رشت اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس یاسمن عشقی در ششمین روز برگزاری جشنواره فجر رشت اظهار کرد: آموزشگاه سینمایی پروین طی سه سال برگزاری جشنواره فجر رشت در آن مشارکت داشته و امسال نیز با رویکردی متفاوت در آن به فعالیت پرداخت.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم اولی ها تصریح کرد: دانش آموزان هنرستان زینبیه رشت با همکاری آموزشگاه سینمایی پروین هشت فیلم کوتاه با موضوعات مختلف تهیه و در راستای برنامه های جشنواره فجر رشت به نمایش گذاشتند.
عشقی با بیان اینکه مدیر هنرستان زینبیه رشت در این اقدام همکاری بسیار خوبی داشتند گفت: امسال ما در سال یازدهم رشته سینما درسی به نام فن سینما داشتیم که حاصل این کلاس هشت فیلم کوتاه بود که توسط دانش آموزان این هنرستان ساخته شده و  در جشنواره فجر رشت به نمایش در آمد.
مدیر آموزشگاه سینمایی پروین بیان کرد: در روز اکران فیلم های کوتاه در جشنواره فجر رشت چهره های مطرح سینما و تلویزیون ایران از جمله بهزاد عشقی، رضا مجلسی، انوش نصر، فرهاد پاک سرشت، مصطفی نبوی، رضا پیشه احسان، محمد پورجعفری و... حضور داشتند و همگی این حرکت آموزشگاه سینمایی پروین و دانش آموزان هنرستان زینبیه رشت را تکریم کردند.
عشقی در خاتمه با ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره فجر رشت تصریح کرد:  این جشنواره سر آغاز چنین حرکت های خوب و موثری در عرصه هنر بوده و یقینا تداوم آن به ایجاد انگیزه بیشتر در هنرجویان خواهد شد.
انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 16669
برچسب‌ها

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی