امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

اخبار مهم روز

ستاد اسکان نوروزی در دانشگاه آزاد گیلان تشکیل می‌شود

  • دوشنبه, 27 بهمن 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس ستاد نوروزی واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاههای آزاد اسلامی استان گیلان، با حضور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و مسئولیت ستاد های اسکان نوروزی واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، در سالن جلسات ستاد هماهنگی استان گیلان، برگزار شد.

در این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین سید علی میرابراهیمی، معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، ضمن گرامیداشت ماه بهمن و تشکر از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان جهت حضور همه جانبه در راهپیمایی 22 بهمن امسال، گفت: سیر و سیاحت با انگیزه صحیح و عقلایی، در قرآن کریم مورد تائید و تشویق قرار گرفته و از مومنان خواسته شده که با مسافرت به گوشه و کنار جهان هستی، در سرنوشت ملت های گذشته بیاندیشتند و عبرت بگیرند.
وی، با اشاره به سخنان  پیامبر (ص) ، افزود: " مسافرت کنید تا سالم شوید" گاهی هم سفر با انگیزه ستیز با دشمن و یا حضور یافتن در دیار دوست شکل می گیرد که سفر به قصد جهاد و حج، پاداش بهشت برین دارد و گاهی نیز هدف از مسافرت، رفع خستگی و افسردگی است. انسان های خسته از رنج کار و تلاش، با سفر به مناطق مختلف و استفاده از مناظر زیبای طبیعت، خستگی را از تن به در کرده، برای کار و کوشش بیشتر، آمادگی پیدا می کنند.
دکتر میرابراهیمی، ادامه داد: در راستای اجرای سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه بسط و توسعه خدمات رفاهی به کارکنان و اعضای هیأت علمی، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با تشکیل ستاد اسکان نوروزی به ارائه تسهیلات رفاهی به میهمانان نوروزی خواهد پرداخت که تعداد میهمانان و رضایت و خرسندی آنان ، کیفیت خدمات ارائه شده ، برخورد مناسب اعضای ستاد با میهمانان مورد انتظار خواهد بود.
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، افزود: کلیه واحد های دانشگاهی و مراکز آموزشی موظفند، اماکن اقامتی و مناسب سکونت خود اعم از مهمانسرا، استاد سرا و خوابگاه را با تجهیزات اولیه و ضروری مهیا کنند و آمادگی کامل برای پذیرایی از میهمانان نوروزی دانشگاه که با معرفی نامه مکتوب واحدهای دانشگاهی سراسر کشور معرفی می شوند، را داشته باشند.
در پایان، ضمن تشکیل هیأت نظارت بر عملکرد واحد های دانشگاهی به ریاست معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، اتوماسیون ستاد اسکان نوروزی نیز توسط دبیر ستاد اسکان استان گیلان، برای حاضرین تشریح شد وهر یک از اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.
انتهای پیام/083451
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 1693

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی