امروز: دوشنبه 07 مهر 1399 برابر با 28 سبتامبر 2020

پلاتوی جدید آموزشگاه سینمایی هفت در رشت افتتاح شد + عکس

مراسم افتتاحیه پلاتوی جدید آموزشگاه سینمایی هفت با حضور تعداد زیادی از هنرمندان، مدیران فرهنگی، پیشکسوتان، هنرجویان و علاقمندان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، علی حلوی مدیر آموزشگاه سینمایی هفت در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و مدعوین حاضر در مراسم عنوان کرد: چند سال پیش که قرار شد آموزشگاهی تاسیس کنیم، فقط در تهران تعدادی آموزشگاه سینمایی‌  و بازیگری فعالیت می کردند، ولی در گیلان این امکان کمتر وجود داشت که مکانی برای آموزش هنر و بازیگری باشد و هنرمندانی در این زمینه تربیت شوند.
وی ادامه داد: بنابراین هفت سال پیش تصمیم گرفتیم که بنیان آموزشگاهی در خور نام گیلان افتتاح کنیم تا در استانی که پتانسیل بالایی دارد و مردم هنرمند پرور و هنردوست هستند بتوانیم به سهم خودمان قدمی برداریم. در این هفت سال در همه حوزه های تئاتر و تلویزیون فعالیت داشتیم و توانستیم چهره های موفقی به عرصه حرفه ای معرفی کنیم.
حلوی در ادامه به موفقیت های اخیر هنرجویان پرورش یافته در آموزشگاه اشاره کرد و افزود: در جشنواره تئاتر فجر امسال با مجموعه جوانانی که از هفت رشد پیدا کردند به کارگردانی علیرضا وحدی نماینده داشتیم. همچنین فیلم کوتاه انسان ساخته رامین پورغلامی در بخش مسابقه جشنواره رشد و تصویر پذیرفته شد.
وی افزود: پلاتوی جدیدی که تاسیس شده جز پلاتوهای خوب استان است و دربخش خصوصی می توان گفت بزرگترین و مجهزترین پلاتوی خصوصی استان است.
مدیر آموزشگاه سینمایی هفت بیان کرد: دست همه کسانی که در عرصه نمایش در سطح استان فعالیت می کنند را می فشاریم و هرگونه کمکی که از مجموعه هفت بربیاید انجام خواهیم داد. این پلاتو فقط متعلق به آموزشگاه هفت نیست و متعلق به همه هنرمندان استان است.
سیدامیر مصباح معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این افتتاحیه با تشبیه آموزشگاه سینمایی هفت به باشگاه استعدادیابی گفت: به علی حلوی و هنرمندان این مجموعه تبریک می گویم و خوشحالم که پلاتوی مجهز آموزشگاه سینمایی هفت افتتاح گردیده و از جانب اداره کل  هرگونه کمکی نیاز بود دریغ نخواهد شد.

عکس از:سیده دنیا معصومی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 20231

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی