امروز: جمعه 24 مرداد 1399 برابر با 14 آگوست 2020

اهدای تندیس و لوح جشنواره مهارت آموزی گردشگری به بانوی کرمانج شهرستان رودبار

 اختتامیه جشنواره بزرگ مهارت آموزی گردشگری استان گیلان با حضور مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، مهندس حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، مهدوی فرماندار تالش، وارسته فرماندار رودسر، فاتحی معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد تجاری انزلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس در مراسم اختتامیه جشنواره بزرگ مهارت آموزی گردشگری استان گیلان که با حضور مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، مهندس حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، مهدوی فرماندار تالش، وارسته فرماندار رودسر، فاتحی معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد تجاری انزلی برگزار شد، پس از مراسم سخنرانی به نفرات برتر و غرفه داران نمونه جشنواره تندیس برتر و لوح افتخار اهدا شد.

شایان ذکر است در این جشنواره مهارت آموزی گردشگری زهرا عزیزی سرملی، بانوی کرمانج شهرستان رودبار و کارشناس طراحی و مد مرکز فنی و حرفه ای شهید رجایی لوشان که در مدت سه روز برگزاری جشنواره به همراه دو تن از همکاران مرکز رشت عهده دار غرفه پوشاک سازمان فنی و حرفه استان بودند برای ارائه و حضور در این جشنواره با نمایش لباس های سنتی و لباس های با طراحی جام مارلیک و کرمانجی موفق به دریافت تندیس برتر و لوح افتخار این جشنواره شدند.

لازم به ذکر است خانم زهرا عزیزی سرملی فرزند کرمانج شهرستان رودبار سال گذشته با رونمایی از لباس کرمانجی، هنر پوشاک این مردمان را به معرض نمایش گذاشت.

انتهای پیام/083451

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فرهنگی
خواندن کد خبر: 20281

تماشاخانه تصویر

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی